Amerikos popmuzikos žvaigždė Ariana Grande ištekėjo

ŠaltinisAFP-BNS

Amerikos popmuzikos žvaigždė Ariana Grande (Ariana Grandė) sekmadienį per ceremoniją savo namuose Los Andžele ištekėjo už prabangaus nekilnojamo turto agento Daltono Gomezo (Daltono Gomeso).  

„Tai buvo mažytė ir jauki ceremonija su mažiau nei 20 žmonių. Kambaryje tvyrojo laimė ir meilė“, – žurnalui „People“ sakė 27 metų A. Grande atstovas, patvirtindamas garsenybių naujienų portalo TMZ paskelbtą žinią apie žvaigždės vestuves.  

„Pora ir jų artimieji nepaprastai laimingi“, – sakė jis. 

A. Grande apie sužadėtuves su 25 metų D. Gomezu pranešė pernai gruodį socialiniame tinkle „Instagram“. Tąsyk atlikėja paskelbė nuotraukų, kuriose ji matoma kartu su sužadėtiniu, taip pat nuotrauką su sužadėtuvių žiedu, papuoštu deimantais ir perlu. Prie nuotraukų ji parašė: „Amžinai ir dar kuriam laikui.“ 

Pirmą kartą pora drauge pasirodė anksčiau šį mėnesį išleistos dainos „Stuck with U“ vaizdo klipe. Šį kūrinį A. Grande įrašė kartu su atlikėju Justinu Bieberiu (Džastinu Biberiu) per karantiną Kalifornijoje. Visas už šią dainą gautas pelnas bus skirtas labdarai.  

Dainoje kalbama apie buvimą drauge per karantiną. Tai jautri tema daugeliui jaunų porų, kurios dėl pandemijos buvo priverstos skubiai apsigyventi drauge arba buvo išskirtos suvaržymų, įvestų siekiant pažaboti viruso plitimą.    

Regis, A. Grande viskas baigėsi laimingai.  

„Grammy“ apdovanojimų pelniusi atlikėja 2018-aisaiis buvo susižadėjusi su komiku Pete’u Davidsonu (Pitu Deividsonu). 

2017 metais popmuzikos žvaigždė atsidūrė pasaulio dėmesio centre, kai per jos koncertą Mančesterio arenoje šiaurės vakarų Anglijoje susisprogdinus mirtininkui žuvo 22 žmonės.  

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte