Amerikietis „Naujojo pilietinio karo“ knygos autorius įspėja – medicinos ekspertai neįvertina COVID-19 vakcinų rizikos vaikams

AUTORIUSRYAN FOLEY

Bruce’as Abramsonas, žinomas rizikos analizės ekspertas, kuris taip pat yra dviejų mažų vaikų tėvas, išreiškė susirūpinimą dėl to, kad medicinos bendruomenė nesidomi koronavirusinių vakcinų poveikiu jaunesniems nei 12 metų vaikams.

B. Abramsonas, teisininkas ir ekonomistas, kompiuterių mokslų daktaras, parašęs knygą „Naujasis pilietinis karas: elito demaskavimas, kova su utopiniu kairuoliškumu ir Amerikos atkūrimas“ (The New Civil War: Exposing Elites, Fighting Utopian Leftism, and Restoring America), parašė atvirą laišką medikų bendruomenei, kuriame prašo suteikti daugiau informacijos apie COVID-19 vakcinų vaikams keliamą riziką ir naudą.

Rugsėjo 15 d. tinklalapyje „Substack“ paskelbtame straipsnyje „Atviras laiškas medikų bendruomenei“ jis uždavė keletą medikų bendruomenei skirtų klausimų, tarp jų: „Kokią riziką COVID-19 vakcina kelia sveikam 5 – 11 metų vaikui?“ ir „Kokią riziką neskiepytas 5-11 metų vaikas kelia kitiems?“.

Abramsonas taip pat paprašė medicinos ekspertų kiekybiškai įvertinti jo išvardytas rizikas, paaiškinti, kokią riziką vakcinos sumažintų, kiekybiškai įvertinti riziką, kurią vakcina keltų 5-11 metų vaikui, ir atsakyti į panašius klausimus apie ilgalaikį koronaviruso ir vakcinų poveikį. Jis taip pat pateikė bendrą klausimą: „Kodėl manote, kad paskiepyto 5-11 metų amžiaus vaiko rizikos profilis yra geresnis nei identiško neskiepyto 5-11 metų amžiaus vaiko rizikos profilis?

Interviu „The Christian Post“ J. Abramsonas išsamiai išdėstė savo nuogąstavimus dėl koronaviruso vakcinų skyrimo mažiems vaikams ir dėl to, kad trūksta tikslių duomenų šiuo klausimu. Jis sakėP, kad praėjus beveik savaitei po to, kai pateikė klausimus medikų bendruomenei, jis negavo „jokių aiškių atsakymų į klausimus“.

Savo straipsnyje J. Abramsonas suteikė medicinos specialistams galimybę „nuasmeninti“ savo atsakymus į jo klausimus, nes, kaip jis apibūdino, „rizikinga pateikti informuoto specialisto nuomonę, prieštaraujančią politiškai pageidaujamam naratyvui“. Jis sakė, kad medicinos bendruomenės žmonės buvo „cenzūruojami“ dėl savo nuomonės apie tai, „kokia yra koronaviruso problema ir kaip ją spręsti“.

medicinos bendruomenės žmonės buvo „cenzūruojami“ dėl savo nuomonės apie tai, „kokia yra koronaviruso problema ir kaip ją spręsti“.

J. Abramsonas teigia, kad jei medikams būtų išsiųsta apklausa, kurioje būtų klausiama, ar jiems labiau patiktų „pasirinkimas A: pasirašyti medicininį konsensusą, pasirašyti oficialų pasakojimą… arba B: būti atleistiems iš darbo, diskredituotiems ir nebegalėti dirbti sveikatos priežiūros srityje“, „dauguma žmonių pasirinktų A“.

Dviejų 5-11 metų amžiaus vaikų tėvas buvo paskatintas parašyti atvirą laišką medikų bendruomenei, nes vis labiau tikėtina, kad bus patvirtinta mažiems vaikams skirta koronaviruso vakcina. Jo interviu CP pasirodė tuo metu, kai „Pfizer“ paskelbė, „kad jų vakcina yra saugi šio amžiaus vaikams, ir (bendrovės) planus siekti leidimo naudoti vakciną neatidėliotinais atvejais“.

J. Abramsonas sakė, kad „Pfizer“ „planuoja prašyti leidimo naudoti vakciną skubos tvarka“, siekdama gauti „atsakymą iki spalio pabaigos“.

„Mano vaikai mokosi privačioje Niujorko mokykloje, kurioje galioja politika, pagal kurią per 14 dienų nuo tada, kai vaikas įgyja teisę gauti vakciną, jis privalo ją gauti, – sakė jis. „Nemanau, kad ši politika skiriasi kitose mokyklose“, – sakė jis interviu metu.

„Esu tikras, kad visoje šalyje yra daugybė privačių mokyklų ir mokyklų, planuojančių ją taikyti. Ir per visą šį laiką nė karto, nė karto negirdėjau, kad kas nors aiškintų, kokia rizika, jų manymu, kyla šiems vaikams ir kaip vakcina galėtų jiems padėti“, – pastebėjo J. Abramsonas.

Jis užsiminė, kad į jo straipsnyje pateiktus klausimus iki šiol nesulaukė patenkinamų atsakymų, nes „atsakingiems žmonėms jie nesvarbūs“.

„Dėl kokių nors priežasčių jie nori, kad visi būtų paskiepyti“, – pridūrė jis. „Jie nori, kad visi būtų skiepijami ten, kur tai turi medicininę prasmę. Jie nori, kad… visi būtų skiepijami ten, kur tai neturi medicininės prasmės“, – pridūrė jis interviu metu.

„Nemanau, kad šios vakcinos yra geros ar blogos, ir nemanau, kad jos yra kažkas, kuo visi turėtų naudotis arba ko visi turėtų vengti.“

Jis konkrečiai paminėjo savo motinos, 81 metų sveikos senolės, atvejį ir pridūrė: „Raginau ją pasiskiepyti, kai tik ji turėjo teisę gauti vakcinas, nes manau, kad ji turi rizikos profilį, kuriam šios vakcinos turėtų padėti.“

Jis tvirtino, kad trumpalaikė COVID-19 keliama rizika vaikams yra „daug mažesnė“, ir citavo Ligų kontrolės ir prevencijos centro duomenis, pagal kuriuos nustatyta, kad „Jungtinėse Amerikos Valstijose nuo COVID mirė 145 vaikai nuo 5 iki 14 metų amžiaus“.

„Jungtinėse Amerikos Valstijose yra apie 40 milijonų vaikų nuo 5 iki 14 metų amžiaus. Į šį 145 skaičių įeina visi, kurie mirė turėdami teigiamą COVID rezultatą“, – pridūrė jis. „Daugiau nei pusė šių vaikų kentėjo nuo rimtos problemos, kuri atsirado prieš COVID“, pavyzdžiui, astmos ar nutukimo, paaiškino Abramsas.

Visas straipsnis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis