Algimantas Rusteika. Savivalda be genderizmo ir LGBT ideologijos

Lietuvos šeimų sąjūdžio žmonės, išrinkti į savivaldybių tarybas, pradeda dirbti.

Pirmasis darbas, kuris bus padarytas – visose savivaldybėse, kur turime savo tarybos narių ar palaikymo iš kitų partijų, Lenkijos pavyzdžiu bus pateikta Lietuvos šeimų sąjūdžio parengta deklaracija dėl genderizmo propagandos ir LGBT ideologijos sustabdymo.

Pagal šį projektą visi savivaldybės sprendimai dėl švietimo ir ugdymo savivaldybės ikimokyklinėse įstaigose ir mokyklose galės būti priimami tik  sutinkamai su šios deklaracijos nuostatomis.

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarybos narys Egidijus Visockas, išrinktas Prienų rajono savivaldybės tarybos nariu, jau įregistravo šios deklaracijos projektą ir ji bus svarstoma taryboje. Artimiausiu metu tai bus padaryta Marijampolėje, Kauno rajone ir daugelyje kitų savivaldybių.

Susipažinimui pateikiu siūlomą savivaldybių tarybų deklaraciją, nes jos „sisteminė” provaldiška žiniasklaida tikrai nepateiks:

Savivaldybės  tarybos deklaracija

Dėl genderizmo propagandos ir LGBT ideologijos sustabdymo savivaldybėje

Agresyvi genderizmo propaganda ir LGBT ideologijos prievartinis diegimas, kuriam nepritaria didžioji dauguma Lietuvos Respublikos piliečių, supriešina visuomenę, silpnina valstybę ir kelia grėsmę pagrindiniams visuomeninio ir tautinio gyvenimo principams ir vertybėms.

Savivaldybės  taryba priima šią deklaraciją:

Gindami vaikus, jaunimą, šeimas ir mokyklas nuo Konstitucijai prieštaraujančių vienalyčių ir translyčių šeimų diegimo, deklaruojame pasiryžimą sustabdyti antivalstybinį visuomeninio gyvenimo seksualizavimą. Neleisime kraštutinių mažumų bendruomenėms brukti nuostatų, svetimų mūsų tautos ilgaamžėms tradicijoms, vertybėms ir Dekalogu bei prieštaraujančių pagarba žmogaus orumui pagrįstai krikščioniškajai moralei. Užtikrinsime konstitucinę tėvų teisę auklėti vaikus pagal tėvų įsitikinimus.

Savivaldybės  taryba prieštarauja:

1.      Agresyviam homoseksualumo, translytiškumo ir genderistinio „socialinės lyties pasirinkimo“ skatinimui mokyklose. Laikome šią veiklą kenksminga ne tik Lietuvos  mokykloms ir šeimoms, bet ir visai visuomeninio gyvenimo erdvei bei mūsų tautos ateičiai.

2.      Ankstyvam vaikų seksualizavimui mokyklose, dangstantis lytiniu švietimu. Ginsime mūsų mokyklų mokinių teisę į vaikystę ir rūpinsimės, kad tėvai, padedant auklėtojams, galėtų atsakingai perduoti žinias apie žmonių meilę, šeimą ir prokreacijos grožį.

3.      Spaudimui dėl genderizmo, translytiškumo ir LGBT ideologijos propagandos, apsimestinai motyvuojant tai kultūrinio ir politinio korektiškumo taikymu įvairiose visuomeninio, politinio ir ekonominio gyvenimo srityse. Remsime mokytojus, valstybės ir savivaldybės tarnautojus, verslininkus ir kitų profesijų atstovus kovoje su ideologiniu spaudimu ir konstitucinių tėvų teisių suvaržymais.

4.      Moralinių normų nuosmukio ir natūralaus, sveiko šeimos, mokyklos ir visuomenės modelio sunaikinimo socialinei techninei praktikai, vykdomai prisidengiant laisvės, tolerancijos, nediskriminavimo, smurto ir vadinamosios neapykantos kalbos prevencijos šūkiais.

Savivaldybės taryba  gins mūsų bendrojo gyvenimo principus, pagrįstus ištikimybe tautinėms ir valstybinėms tradicijoms, prisirišimu prie krikščioniškųjų vertybių ir laisvės idealų. Darysime tai didžiuodamiesi mūsų istorija, kurios šaltinis – Lietuvos Krikšto aktas, daugybės kartų lietuvių  pasiaukojimas kuriant kultūrinę ir tautinę tapatybę, Nepriklausomybės siekimo veiksmai. Mokykla turi ugdyti vaikams ir jaunimui meilę Tėvynei ir Tautos kultūrai,  šeimai ir savo namams.

Raginame  Seimą, Vyriausybę ir visas savivaldybes:

1.     Ryžtingai ginti Lietuvos šeimų teises bei Lietuvos Respublikos Konstitucijoje nustatytą teisinę ir visuomeninę tvarką. Imtis darbų, siekiančių sustiprinti teisinę šeimos, kurią sudaro: Mama, Tėtis ir Vaikas, modelio apsaugą bei imtis ryžtingų veiksmų, stabdančių reikalavimus sutapatinti vienalyčių porų santykius su šeima ir santuoka.

2.     Imtis veiksmų ir vykdyti programas, informuojančias visuomenę, o ypač tėvus ir mokytojus, apie pavojų, susijusį su genderistiniu ir diskriminuojančiu tėvų nuomonę bei prigimtines šeimas auklėjimu, tos pačios lyties partnerysčių skatinimu ir leidimu tos pačios lyties poroms įsivaikinti vaikus.

3.     Sukurti „Nacionalinę Lietuvos šeimų apsaugos, skatinimo ir vystymosi programą“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

13 KOMENTARAI

  • Ddžiausia Lietuvos vsavivaldos problema – nepotizmas, korupcija ir besaikis valdiškų, t.y. – mokesčių mokėtojų – pinigų vogimas. O taip yra dėl ydingos Lietuvos justicijos praktikos: mokesčių mokėtojų pinigų vagys turi būti baudžami pačiomis griežčiausiomis bausmėmis. Lietuvoje, šito, kaip visi matome, nėra – o privalo būti. Kinija tokią galią pasiekė pirmiausia dėl griežtos ir bekompromisinės kovos su korupcija – kaip tik tai ir leido Kinijai tapti didžiausia paaulio dirbtuve. Labai griežta kova su korupcija yra ir Japonijoje, tik nežinau, ar už korupciją Japonijoje yra baudžiama mirties bausme, kuri Japonijoje yra iki šiol. Tačiau Japonijos valstybės administravimo mechanizmo efektyvumas yra neabejotinai vienas geriausių pasaulyje ir tai yra puikus pavyzdys Europai, jau nekalbant apie kitas pasaulio šalis, tokias kaip Lotynų Amerikos ir Afrikos kontinentai.

   • pritardamas Jūsų požiūriui į korupciją, papildysiu, kad Kinija didžia tapo dėl vakarietiško godumo, kuomet dėl „pigios darbo jėgos” jie permetė kinams visas savo technologijas. Tik to ir trūko kinams, kad jie savo darbštumu, drausme ir su partijos priežiūra nustelbtų minkštakūnius „proto bokštus”. Dabar technologijų nebeatsiimsi, o traukinys pajudėjo. Ir sustoti neketina. Va kur pagrindinis pasaulio galvos skausmas.
    Šalia to dar didesnis galvos skausmas – EU biurokratijos prievartinis „vertybių” diegimas visai Europai

   • >> Šabat Šalom

    Kinija tapo didžia ne lygioje vietoje ir ne iš niekur. Kinija – vienas iš šindienės civilizacijos pagrindų, užtenka klasikinių pavyzdžių, kiek ir šiandien naudojamų techninių išradimų žmonijai yra davusi Kinija. Kinų valstybės valdymo patirtis, koncepcija, tūkstantmetės valstybingumo tradicijos, didžiulė istorinė rašytinė atmintis ir jos sąlygotas puikus žmogaus prigimties pažinimas – visa tai negalėjo dingti be pėdsako ir negalėjo neturėti įtakos šiandienės Kinijos, tokios, kokia ji yra dabar, susiformavimui. Ir labai materialiai pasaulį vertinantiems Vakarams visai neatėjo į galvą, kad istorinė Kinijos patirtis tikrai pasireikš ir mūsų dienomis, kai tik ji bus adaptuota šiandienos visuomeninėms sąlygoms, praturtintoms techninio progreso. Ir Vakarai visiškai ignoravo tuos Kinijos vidaus politikos procesus, kurie buvo dėsningi ir neišvengiami – kitaip ir negalėjo būti tokioje valstybėje, kurios tauta yra labai gausi, o istorinė patirtis – milžiniška, ko gero, didžiausia iš visų tautų pasaulyje. Kinijos fenomenas – atsikira ir labai sudėtinga tema, apie tai galima prirašyti ištisas bibliotekas, bet manau, kad dabartinis Kinijos progresas – dar toli gražu ne galutinė galimo tolesnio Kinijos progreso stadija.

   • >> Šabat Šalom

    Papildant Kinijos temą hipotezėmis: galima spėti, kad Kinija pamėgins mobilizuoti aplink esančias valstybes: Vietnamą, Malaiziją, Indoneziją, Filipinus, Laosą, Tailandą, Mongoliją – ir dar klausimas, ar prie tokio galimo aljanso neprisidės Pietų Korėja ir Japonija, nes japonai tikrai suvokia šitokio galimo tandemo potencialą. Šiaurės Korėja – atskiras klausimas, bet gali būti, kad Šiaurės Korėjoje galimi savaime suprantamų dėsningumų pokyčiai, kurie atves Šiaurės Korėją prie Kinijos. Ir jeigu dar prie šito pridėti Sibiro išteklius – o Kinija jau palaipsniui perima didžiąją Sibiro dalį – ir didžiulius Pietryčių Azijos žmogiškuosius išteklius, tampa aišku, kokios galios ir kokios svarbos pasaulio geopolitikos centru tampa Kinija.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte