Algimantas Rusteika. Ar palikot mus vienui vienus?

Ar palikot mus vienui vienus? Ar nors vienas atsakysit? Šiandien noriu tiesiai šviesiai paklausti – kur jūs esat?

Kur jūs, pasaulio, visuomenės ir tautų sąžinės? Kur pradingot, ką galvojat – jei iš viso ką nors galvojat?

Ar tik naktį po jaukia antklodyte drąsiai pauostot savo drąsą ir įsivaizduojat, kad kažką reiškiat? Ar užmiršot, kad literatūra ir menas buvo visuomenės sąžinė?

Žurnalai ir savaitraščiai, eilės nusipirkti kioskuose, tekstai, atveriantys protus, širdis ir ateitį? Ar užmiršot, kad kadaise buvo kūrybinės sąjungos, susirinkimuose keliančios reikalavimus valdžiai?

Nebepamenat, kad net baisiausia pasaulio imperija po jūsų protestų atsisakydavo statyti naftos platformas Baltijoje? Kur jūs, geriausi, žinomiausi žurnalistai ir rašytojai, režisieriai ir poetai, dramaturgai, kompozitoriai? Aktoriai ir dailininkai, architektai, kurie ėjot žmonių priešakyje? Kur jūs, atvedę Lietuvą į pirmąjį sąjūdį, tie, kurie netylėjot, kalbėjot, kurių žodžio laukdavom?

Kur visa tai? Ar dar nors vienas esate gyvas? Ar jūs jau bunkeriuose ant gultų, kad tik „Panorama“ neaplotų ir valdžios dobermanai neapkandžiotų?

Kur jūsų drąsa? Ar tik tamsa, tyla, apkasų žvakių šviesa jums liko? Ar liko tik senoliai, susirūpinę savo nuopelnais ir rinktiniais raštais?

Ar liko tik vidurinioji karta – mintanti modernizmo vamzdžiais ir tuščiais, biudžetiniais užsakymėlių ir rentyčių pinigėliais? Ar tik jaunystėje pasenęs jaunimas su tuštybės instaliacijomis ir žolyte?

Ar liko tik vidurinioji karta – mintanti modernizmo vamzdžiais ir tuščiais, biudžetiniais užsakymėlių ir rentyčių pinigėliais?

Ar esate tik pagyrūniški knygų pristatymai feisbuke: kaip aš šauniai skaitau tekstą ar dainuoju (!), kokie gražūs parodos paveikslėliai (!), kokia dvasinga paežerių ir kavos puodelių savose miško sodybėlėse estetika! O tikras ir skausmingas Tautos gyvenimas už „futliaro“ neegzistuoja?

Ar nors truputį cyptelėję prieš civilizacijos susinaikinimo vėjus ir tolerancijas menkystoms, prarasit pinigėlius projektui, užsienio kontraktus vertimui, spektakliui ar koncertams? O gal tai jau tapo „įsisąmoninta būtinybe“, kuri, anot marksistų, ir yra laisvė?

Nieko negalvosiu, jokios pusės nepasirinksiu, būsiu amžinai teisus, tik aikčiosiu ir šlykštėsiuosi visais tais, kuriems dar svarbus tautiškumo, lietuvybės ir valstybingumo likimas, pats likdamas švarutis?

Galėsiu visiems patikti ir su niekuo nesipykti? Būsiu toks, kaip reikia –  nemasinis, nebulvarinis, „smarkiai elitinis“ kūrėjas, labai intelektualiai nesiskutęs ir paviršiuje plūduriuojantis?

Tik su rusais sugebate barškindami klaviatūra „pakovoti“? Ar liko tik bedantė, pataikūniška žurnalistų „kūrybinė“ sąjunga, virtusi valdiška cenzūros įstaiga su nieko gyvenime neparašiusiu menkysta priešakyje?

Ar gyvi dar kultūros leidiniai, kur žodis „patriotas“ ir „tauta“ dabar jau moderniai rašomi ironiškose kabutėse? Ar tai jau teksto autoriaus laisva raiška, tik kitokiai raiškai vietos laisvai neatsiranda?

Kur jūs esat, Lietuvos sąžine ir vedliai? Ar šįvakar vėl išjungę telikus išgersit savo kokteilį ir niekieno nepastebėti nuslinksit į vienišus guolius? Į tamsą, į savanorišką nebūtį – nesuprasti, neišgirsti, užmiršti ir gyvi numirę?

Ar tik dėl to ir gyvensit? Ar ir vėl paliksit savo žmones ir tautą vienui vienus?

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

44 KOMENTARAI

 1. Ir rašytojai, ir paišytojai ir giedoriai ir visi kiti.Baubkit vieni galvijų balsais.

  • Stipriai pasakyta …tik kad pirmas renginys buvo kultūringas…
   ir klausimas geras, gal ne tik šviesuomenė, bet ir visa tauta parsidavė?
   Bet kodėl? Bijom rusų, neturim resursų, nėra vadovų. Rusteikos apie tai, kad MES galime sukurti geresnę tvarką, geriau gyventi -nei bū, nei mū.
   Tikriausiai būtų tokie pat biurokratai nevykėliai, o gal net į Rusiją nuvairuotų, -klausia ne vienas buvęs landsbergistas. Kuris suvokia, kad „anie“ pridarė nuostolių (mažeikiai, laivynas, žemės ūkis ir t.t.), o „tie“ -neturi pozityvo (teigiama prasme)…
   Šeimų sąjūdžiui plius, kad už šeimą, vaikus; minus, skaičiau jų programą, kad neturi nieko
   gero pasakyti apie užsienio politiką, bei vidaus ekonominę-organizacinę politiką.
   Tokie pat „rašytojai“?

  • Siūlau pasižiūrėti tamstai į, tarkime, Prančūziją, kurioje kaip tik šiomis dienomis išėjo į gatves virš milijono žmonių protestuoti prieš Makrono norimą prailginti pensijinį amžių. Žmonės turi pilną teisę ir net pareigą protestuoti prieš visas iki vienos esančiųjų valdžioje piktnaudžiavimo apraiškas. Siūlau tamstai nepamiršti, kad žmonės į gatves eina ne šiaip be jokio tikslo patriukšmauti, bet reaguodami į valdžioje esančiųjų desrtukcinius Lietuvos griovimo veiksmus. Jei nebūtų šių valdančiųjų veiksmų, nebūtų ir protestų prieš juos. Mūsų žmonės yra dar pernelyg ramūs, todėl valdžioje esantieji ir lipa ant galvos, jau iki tokio lygio suįžūlėje, kad visiškai su niekuo nebesiskaito.
   Žmonės, kelkimės, pakilkime ir vieningai stokime už Lietuvą, už savo šeimas, vaikus, už jų ateitį..

 2. delfy buvo straipsnis apie tai,kaip trūksta antibiotikų.Priežastis paprasta,siaučia covidas ir jį gydo banalia dėžute antibiotikų ir mirčių skaičius lygus nuliui arba beveik nuliui.Klausimas,kas praėjusius du metus,siaučiant covudui ,uždraudė skirti paprasčiausius antibiotikus,nekainuojančius nė 10 eurų,-tai būtų išgelbėję tūkstančius ir milijonus gyvybių.Kas atsakingas už šį buvusį genocidą?Tai buvo karas prieš žmoniją.Prie to dar bus grįžta.

  • pasiskiepijom…išgyvenom…Albinas S. nepasiskiepijo…jo nebėra…
   Nebėra masinių skiepijimų, kaip sovietų laikais, plinta ligos.
   Kiek serga tuberkulioze? Net prisiregistruoti pas gydytoją sunku, ne vienas geras specialistas gretutinius bizniukus daro, nors naudojasi valstybės resursais…Socializmas mirė…

   • Neneigiant skiepų naudos daugeliu atvejų,tačiau jei jūsų kaimynas Albinas,kad ir nepasiskiepinęs,būtų gavęs pačių pigiausių antibiotikų,būtų gyvas…Esam pasiskiepinę tris kartus nuo covid,tačiau jau sirgom 4 kartus ir vieną kartą sunkiai.Visus kartus neapsiėjom be antibiotikų.Bet matyt,iš skiepų geresnis biznis,o ir medikai užsirakino amoraliai savo poliklinikose…?Pažeistas,ryškiai pažeistas moralės pusiausvyros dėsnis,kuris labai daug kainavo.Jei žmonės teisiškai neįvertins,tai dangus tikrai svarsto ,kaip atstatyti teisingumą.

   • Matyt,prisidirbę valdantieji tyliai nutarė,kad geriausiai covid palikti švediškam variantui.Tik natūraliai sergant susiformuos bendruomenės imunitetas.Žinoma,tenka sergančius gydyti,ko vengė,prisidengiant skiepais.Baisu.

  • Būtent genocidas. Tokie baisus dalykai, kad žmonės nebegauna medicinos pagalbos, vaistų trūkumas. Tyčia žmones naikina, kad mirtų. O mūsų tiek mažai liko. Pandemija daug žalos padarė, sužeidė likimus tiek, kad žmonės nebeatsistoja giliose depresijose, skurdas, darbus praradę, gydymo negavę. Izoliuoti buvo žmonės prieš savo valią. Buvo baudžiama. Prievarta skiepijami, nebegalėjo niekur išeiti. Ar toks teisingumas? O dar tie žmonės, kurie neturi sirdies sako, jog jūs intrigantai prisidengiant sužeistumais ir kovidais ar esate neapykantos pilni, pagiežos, narcizizsmo. Sistemos ir valdžia prieš žmones akivaizdi. Ar stiprinamosios šeimos? Vaikai atiminėjami iš tėvų. Tyčia sukurtą vaikau apsaugą kiršinti vaikus su tėvais. Nebėra krikščioniško ugdymo, deja, net bažnyčiose. Šeimos sąvokos nebebus. Uždarinėjamos mokyklos ir poliklinikos, nebėra susisiekimo. Viskas prieš žmogų. Ir kas kaltas vėl tas eilinis paprastas žmogus? Dabar žmonės nujausminti… Nebejaučia socialinio teisingumo. Karas prieš žmoniją? Tikrai taip. Senoliai dabar tik ir kalba bus karas, jie mato ryškius ženklus. Ir kas kentės? Vėlgi paprastas žmogus, kuris dirbo, kuris gyveno padorų gyvenimą, kuris gyveno bažnytinėje santuokoje, kuris įnešė indėlį į visuomenę.

   • Eikit į rinkimus ir atsiveskit visus galinčius balsuoti.Balsuoti už bet ką,kad tik ne už konservatorius.Dabar svarbu juos išmesti į istorijos šiukšlyną,o tada prasidės sunkioji dalis,-kūryba ir čia lengvų kelių nėra.

  • Patikslinu, jog neturėjau omenyje jokios politinės partijos ir tai nebuvo įvardinta. Visos nedirba žmogui. Balsuokite už Jums artimą vertybėms politinę partiją. Jūs tikrai turite teisę. O kas belaimėtų vistiek nedirbs žmogui. O senolių nedera ignoruoti, nes jie daug gyvenime matė ir žino savo kailiu, kas gera, o kas bloga. Kovidas daug žalos padarė, ypač medicinos sistemoje. Žmonės masiškai miršta. Tik išeina iš priėmimo skyriaus ar poliklinikos miršta ką tik išėję ligoniniu kiemuose. Jau nekalbu apie onkologinius ligonius.

   • Kad stengiamasi atsikratyti senolių,tai pažeidžiamas visatos pusiausvyros dėsnis.Nes senoliai yra išmintis,-su jų sunaikinimu,sunaikinama ir ji.O tada prasideda jaunimo pasiklydimai,klaidos,narkotikai,netikri keliai…yojutube ypač vertingi pagyvenusių profesorių,išmintingų žmonių video,kuriuose jie mokina gyvenimo išminties,taip iš dalies atstodami jau anapilin iškeliavusius tėvus.

   • Kaip tautines jėgas suvienyt, jei kai kurie „geriukų“ žodžiai, metodai iš tolo smirda kgb metodais, šlykščiais keiksmais ar net šmeižtais.
    Taip nieko gero nepasieksite, bendraminčių nesubursite…
    Vienas bičiulis buvo pirmame mitinge, už šeimą, sako, buvo gražu…bet tolimesnė veikla ar(neveiklumas) jam nepatiko…

  • Taip, Jūs teisus nusibodo socialinis neteisingumas. Toks jausmas, kad žmones nori padaryti su mikroschemomis, kad mąstytų taip, kaip nori galingieji. Arba… Bet niekas nemato žmogaus ir kaip sunkiai jie gyvena. Gerai, kad žmonės geri ir vienas kitam padeda. Kitaip neišgyventų. Ačiū geriems žmonėms, kurie telkiasi padėti.

  • Kodėl valdžia atėmė visas lengvatas bažnyčių šildymui? O gal apmokestins? Klebonai dabar tegul neprašo žmonių bažnyčios išlaikymui. Žmonės duoda kiek gali, juk ir patiems išgyvent reikia. Kita vertus, bažnyčia jau liberalejanti ir jau nebetokia (nes kunigai susiję su politikais, ženklai matosi per reklamas) kokia buvo prie mūsų senolių tvirta vertybėmis, morale, griežtai laikėsi tradicijų ir žmonės buvo visi lygūs. Kai žmonės nebuvo skaldomi, kaip dabar, jie buvo vieningi ir puoselėjo tikėjimą. Kas turi pinigų ir valdžią to balsas lemiamas net bažnyčioje. Laikmetis XXI a. toks, kad žmogus, kuris nepatogus su savo nuomone jau persekiojamas.

 3. Vasario 24 d. 19 val. Kauno Šv. Antano parapijiečiai ir kiti bendruomenės nariai laukiami susitikimui-diskusijai su Autoriumi bei Bičiuliais iš Krikščionių Sąjungos ir LŠS (koalicija „Stipri šeima – stiprus Kaunas)

 4. jų čia nebėra, jie jau Tėvo namuose. O tiems, kuri dabar vietoje jų, nerūpi niekas, išskyrus savo asmeninę gerovę. Va taip ir egzistuojame.

 5. Labai gerai autorius įvardino žmonių baimę ištarti tiesos žodį, norą pasitraukti į gyvenimo pakraščius, toliau nuo visuomenę purtančių vėjų ir saugiai palaukti geresnių laikų.
  Šis noras savęs nestatyti į galimą pavojų, noras išvengti galimų nepatogumų, saugiai pasislėpti savame kiaute ir pralaukti iki išauš naujas rytas yra suprantamas ir būdingas visiems žmonėms, manau, netgi straipsnio autoriui.
  Tačiau yra priežastis, dėl kurios tokie žmonės kaip autorius negali tylėti, kai pasaulyje ir mūsų Lietuvėlėje vyksta tokios neteisybės.
  Suprakime, žmonės, mums nepadės užsidarymas savo kiaute. Kad savaime ateis geresni laikai yra tik iliuzija. Pagal numatytą Švabo planą visiems žmonėms, taip pat ir mums, yra paskirtas mėsinių galvijų vaidmuo be jokių žmongaus teisių, be jokios demokratijos, be jokios žodžio laisvės. Numatyta visiškos, totalinės kontrolės ir fašistinės-komunistinės diktatūros ateitis, labiau suvaržytos ir labiau kontroliuojamos nei buvo tarybų sąjungos laikais. Bijoti atvirai kalbėti ir bijoti protestuoti – tai ne išeitis. Šis tylėjimas atveria kelią jų veikimui ir jų maniakinių planų įgyvendinimui. Šis tylėjimas tai leidimas jiems sukurti tokią sistemą, kurioje nei jūs, nei jūsų šeima, nei jūsų vaikai, nei vaikų vaikai neturėtumėte jokių teisių, jokios ateities, jums numatyta vergų dalia, kurių absoliučiai viskas – finansai, turtas, buvimo vieta, laisvalaikis, sveikata, gyvybė, netgi mintys būtų kontroliuojami šeimininkų ir atimami bet kuriuo paros metu pagal jų įgeidį. Mes esame užspausti į kampą ir mums ant kaklo yra veržiama kilpa ir mes esame dusinami ir pančiojami. Vienintelis išsivadavimo būdas – tai visiems kartu, drąsiai, vieningai pakilti, atsitiesti tiesoje ir nusipurtyti tuos piktadarius. Jų idėjų visuotinumas yra tik jų kuriama iliuzija. Iš tiesų tai jų jų yra tik saujelė, o mūsų dauguma. Atsiimkime iš plėšikų užgrobtą teisę nulemti mūsų likimus ir su Dievo pagalba patys stokime prie savo gyvenimo vairo.

   • Siūlau tamstai atkreipti dėmesį, kad žmonės eina protestuoti ne savi laisvalaikiui praleisti, bet dėl ypač svarbaus reikalo – dėl liberalšvabomasonų, esančių valdžioje, vykdomų Lietuvos griovimo ir sabotažo darbų. Protestuojančius už teisybę žmones vadinti jedinstvininkais, ar taip, kaip tamsta, chamais gali tik arba patys liberalšvabomasonai, arba žmonės jų propagandos išplautomis smegenimis, kuriems nerūpi nei Lietuva, nei šeimos, nei vaikai, nei neįgalieji.

   • – >Kas Tie „Mes“?

    Na, kagėbistinio ožio smarve, jau bijai net pseudonimą pasirinkti? Taip kaip tu, baily, kariausi už Landsbergį, eigu net anoniminius komentarus rašai be vardo?

 6. Kaip gera ir viltinga, kad tokia tema, kuri yra svarbiausia Lietuvai ir net pasauliui, yra pradedama aptarinėti viešai ir tarp Dievo vaikų.

  • Dievo vaikai patyrė daug neteisingumo, todėl pasekmės skaudžios, kai sugriauti gyvenimai. Ne šis tekstas straipsnio. Bet politinės padangės, sukurta ne žmogui tarnauti (vienetai, kurie dirba žmogui) pasako daug ką. Žmonės suskaldyti įvairiose sluoksniuose, juk sako skaldyt ir valdyk.

 7. Bet kokia bebūtų nuomonė, komentaras kiekvienas turi teisę išsisakyti ir nesvarbu koks turinys ar rekiantis (gal žmogui skauda) ar konstruktyviai mąstantis. Žmogus turi būti laisvas ir jauti laisvę, ypač savo nuomonės išsakymas. Fulton J. Sheen teigė, kad laisvė yra moralinė galia.

 8. Liūdna, bet viskas, ką rašo Rusteika, yra taikliai įvardinta. Nelabai yra kam kviesti. Bet dar tiksliau įvardinant – pirmiausia buvom „nukenksminti“. Atsikūrus Nepriklausomybei svarbu buvo atitaisyti istorinę atmintį. Deja, atėjo tiksliniai fondai, viską sumaišė, nususino, tuos, kurie turėjo šviesti savo autoritetu – patriotai, partizanai, disidentai – buvo apdergti. Po to dar buvo bandyta mums diegti menkavertiškumo jausmą, kai vienas iš prezidentų net atsiprašinėjo, kad esam ..šaudžių tauta. Galų gale, apdorojus tuos, kurie buvo naujos jaunos kartos tėvai, jų vaikus „paimti“ buvo daug lengviau per nekritiškumą. Tv. „mobiliakai“, influenceriai… Ir turim, ką turim. O tie, kurių pasigenda autorius – svečiose šalyse nacionalinį produktą kuria… Nes iš Lietuvos buvo labai gudriai pašalinti..

  • Ar iš Baubiančių Chamų Maršo buvo nors vienas Ukrainos palaikymo mitinge? Ten buvo gausybė žmonių, ir nei vieno varu varyti nereikėjo. Ir buvo surinkta 14 milijonų eurų, visiškai laisvanoriškai. Rusteikos plepalai prašovė pro šikšnelę, tokių kaip jis visuomenė neremia ir nesidomi.

   • Aklai kartojate Landsbergio ir jo propagandistų mintį, kad tie kurie protestuoja prieš jo vykdomus Lietuvos griovimo darbus, preiš lgbt diktatūrą, prieš narkotikus, visi yra jedinstvininkai ir rusų agentai. Landsbergis meluoja, nes yras būtent priešingai. Tie patys žmonės, kurie gynė Lietuvos nepriklausomybę , demokratiją ir žmogaus teises sausio 13-ąją, tie patys žmonės nepriklausomybę , demokratiją ir žmogaus teises. Tame tarpe ir sausio kovo 11-osios signatarai.

  • -> Vardas

   O ko jūs tikėjotės iš kagėbistinio ožio pakaliko? Žiūrėkite, kiek jis čia prilojo – ir kad būtų pasakęs bent ką svarbaus! Taigi matote, kad čia tvarto praplautsmegenis iš 15min. Nėra ko su tokias smulkintis. Manau, jums neverta išvis ką nors jam sakyti – tiems bukagalviams vistiek nieko neišaiškinsi, nes tai užzombinti liberastų gyviai. Didelė Lietuvos problema yra ta – ir tai ypač matyti Vilniuje – kad nemokama iškart įžvelgti žmogaus tokio, koks jis yra iš tikrųjų. Pattys pagalvokite: jeigu po to, kai Šimašius išdavė Lukašenkos režimui Nobelio premijos lauretą Beliackį, vilnius vistiek išsirinko Šimašišų meru, tai arba Vilnių nuo kvailumo reikia gydyti stacionariai, arba KGB klastoja rinkimų rezultatus visiškai atvirai.

  • -> Onaiskaimo

   Tiesą sakant, man Rusteikos zaunijimai ir nuolatinė t…da įkyrėjo jau senų seniausiai. Tegul sau užsidaro kokioje pakampėje ir verkšlena, o Lietuvai reikialingi pragmatiški sprendimai ir pasiūlymai. Rusteikai bendravimas su Radžvilu neišėjo į naudą: tas irgi save laiko vieninteliu, kuris tik vienas Lietuvoje ką nors supranta, o visi kiti, žinote, tai ape nieką nei bum bum – tačiau ten, kur prasideda praktika, iš Radžvilo naudos – kaip iš ožio pieno. Paklauskite Radžvilo ir Rusteikos, kokius sprendimus lietuvių tautos ir apskritai visos Lietuvos labui jie laiko pirmaeiliais – pamatysite, kaip iš visų įmantrių jų pasisakymų/išsisakymų/persisakymų liks šnipštas. Abudu visiškai atšokę nuo praktikos. Nesuprantu ir Laikmečio, kad suteikia tribūną štai tokiems nihilistams, nuolat sriūbaujantiems, kaip viskas blogai, o neieško jaunų ir perspektyvių straipsnių autorių, kurie rimtai galvoja apie Lietuvą ir yra tikrai pasiryžę rimtai dirbti Lietuvai. Dabartinėje situacijoje reikia ne tų, kuriems viskas blogai ir kurie sako ,,mes šiokie, tokie ir anokie“ – jeigu jūs tikrai šiokie, tokie ri anokie, tai dar nereiškia, kad visi yra tokie m…žniai kaip jūs. Štai kunigas A.Toliatas prabilo labai teisingai – būtent taip, kaip ir reikia klabėti Lietuvai. Gana slapstyti pakampėmis, atėjo laikas tiesos žodžiui ir tiesos veiksmui. Teko girdėti, kad Rusteika dar sovietmečiu keliavo į Prancūziją – ar tai tiesa? Nes jeigu tai teisa, iškart klausimas, kas ten Rusteiką išleido ir kas finansavo jo keliones.

   • 1.Zoologinė neapykanta Landsbergiui. 2. Buka kaip čebato aulas antivakserystė. 3. Prie ruskio buvo geriau. “ I vsio“, daugiau jie neturi nei ką pasakyti nei pasiūlyti. Nenuostabu, kad visi žmonės nusisuko nuo jų.

   • -> Baubiančių Chamų Maršą Vienija Trys Tiesos

    Kagėbistinio ožio pedofilo sutriui nelaiko nervai :)))))

   • >>> Baubiančių Chamų Maršą Vienija Trys Tiesos
    Kalbi žmogau visiškus niekus ir propagandinius šablonus, nes:
    1. Nėra jokios zoologinės neapykantos Landsbergiui Visa Landsbergio ir valdančiųjų kritika yra motyvuota ir argumentuota.
    2. Nėra jokios bukos antivakserystės. Visa išsakoma valdančiųjų prievartinio skiepijimo kritika yra motyvuota ir argumentuota, su pateiktais moksliniais argumentais ir statistiniais duomenimis.
    3. Kad prie ruso buvo geriaus išvis niekas neteigia.

   • aš į Rusteiką irgi daug nesižvalgau. Taip, nors ir pasakė daug tiesos, bet pasakius ir veikti reikai… O „Laikmetį“ labai suprantu… Neišsilaikys be Bažnyčios paramos. Tačiau jau vienas vyskupas kai buvo atsiuntęs savo žmogų, tai tik savęs panegyrikai… Kiti nedrįsta arba net nepastebi, kad jų pagalbos reikia.. Daug bėdos su mūsų Bažnyčia. Bet daug dirbančių labai atsakingai… Taip ir gyvenam 🙂

 9. Maršui vadovauja teisti,iš kalėjimų neišeinantys, menko išsilavinimo- nei vyskupai, nei kunigai, nei šviesuomenė, nei liaudis maršo neremia, todėl širsta kaip širšės.

  • Šio žmogaus išsakyta mintis, kad Bažnyčia maršo neremia, reiškia kad jis mano, jog Bažnyčia pritaria valdančiųjų bandomiems priimti sprendimams, ar bent jau yra jiems abejinga.
   Praktiškai šio žmogaus lūpomis yra išsakytas stiprus priekaištas Bažnyčiai.
   Jei šis žmogus mano, kad Bažnyčia pritaria valdančiųjų politikai, vadinasi jo ausų nepasiekė žinia, kad Bažnyčia nepritaria daugeliui seimo siūlymų ir sprendimų.
   Vadinasi Bažnyčia per mažai, arba pernelyg miglotai yra deklaravusi savo vertybes ir idealus. Nepaisant to, kad yra daug kunigų, tiesiai pasisakančių už vertybes, už demokratiją, už konstituciją, už žodžio laisvę, už žmogaus teises, vistiek yra nemažai žmonių, manančių kad Bažnyčia pritaria valdžios žingsniams, bandantiems paminti šias vertybes, arba blogiausiu atveju yra jiems abejinga.
   Bažnyčia turėtų labai aiškiai, garsiai ir šiuo metu nepaliaujamai deklaruoti savo vertybes, kad visi jas aiškiai matytų ir suprastų, kad Bažnyčia tvirtai laikosi savo idealų.

  • -> Baubiančių Chamų Maršas Nesuvaldė Ir Plūstasi

   Kagėbistinio pedofilo Landsbergio pakalike, pažiūrėk tą FB įrašą, kur senis Landsbergis kalbasi vaizdo ryšiu su Ąžuoliuko vaikais ir štai ką jiems sako: ,,Jeigu sutikai nepažįstama visai žmogų, bet su juo pasisveikinai, pradėjai kalbėtis, tai jis jau tavo artimas. Jau tu gali liestis su juo. Čia dabar telefonas man trukdo. Pala, aš jį turiu kur nors nutrenkt. (Atsliepia į skambutį): ,,Labai prašau man dabar netrukdyti, aš kalbuosi su ,,ąžuoliukais‘‘. (Sako į ekraną): Tai va, dabar galim toliau.“ Vytautas Landbergis – ne tik kagėbistinis išgama, bet ir pedofilas.

   • Mačiau tą įrašą, klaikiai atrodo. Kalba kaip nusenęs pedofilas su patirtimi, mokantis manipuliuoti ir paveikti vaiko sąmonę, kuris žiūrėdamas intensyviu žvilgsniu pusiau liepiamąja nuosaka, kreipiasi į už ekrano esančius vaikus, įsakmiai teigdamas, kad šie privalo leistis liečiami, visų nepažįstamųjų, to norinčių.

   • Dar prisiminkime Landsbergio pasisakymus, kuriuose jis išsisako, kad pedofilija nėra per daug nieko blogo, kad tai maždaug tas pat kaip homoseksualizmas (kad pedofilija nėra nusikaltimas-tai tiesiog kitas pasirinkimas), ir matome pilną vaizdą apie jo orientaciją.

   • -> Vardas

    Kažin kodėl Ąžuoliuko valdžia po šito įrašo nieko nepasakė viešai ir nesikreipė į teisėsaugą? Tik tegul Ąžuoliuko vadovai nebando išsisukinėti ir meluoti – nieko neapgaus. Įdomu, kiek laiko tokie dalykai jau vyksta Ąžuoliuke ir kada tai prasidėjo? Ir kodėl tiek laiko apie pedofiliją Ąžuoliuke buvo tylima? Aišku, tai senis Landbsergis ir Bartoševičius greičiausiai veikė susitarę ir visa TSLKD tikrai yra susijusi su tarptautiniais pedofilijos tinklais, o galbūt ir nuo jų priklausoma. Kiek pedofilų iš tikrųjų yra TSLKD ir Laisvės partijoje? Aišku ir tai, kad apie pedofiliją daug gali papasakoti ir Raskevičius, nes marškinius su užrašu ,,Russia -with love“ jis užsivilko tikrai ne be reikalo.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte