Alergologai dėl galimybių paso reikalavimo sulaukia daugiau pacientų nei įprastai

ŠaltinisBNS

Santaros klinikų alergologai pastarąją savaitę susiduria su baimių ir galimų alergijų persekiojamais pacientais – į klinikas atvykę gyventojai tvirtina, kad jie yra alergiški, tad neturėtų vakcinuotis nuo COVID-19, šeštadienį rašo portalas lrt.lt.

Santaros klinikų vyriausioji specialistė ryšiams su visuomenė Gitana Letukienė pabrėžė, kad pacientų srautas Pulmonologijos ir alergologijos centras sulaukia daugiau pacientų, negu įprastai, bet antplūdžio nėra.

Atvykę pacientai, anot G. Letukienės, prašo alergologų jiems išrašyti pažymą, kuri leistų jiems nesiskiepyti.

Nuo rugsėjo 13 dienos didžioji dalis parduotuvių reikalauja klientų parodyti galimybių pasą, o be jo gyventojai į parduotuvę patekti negali. 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Deja, iš savo patirties galiu pasakyti, kad alergologams uždrausta išrašinėti pažymas. Niekas lig šiol negavo tokio „dokumento“. Viskas tik fikcija.

    • Alergologai dirba savo darbą, neišmanėli! Turėjau su jais reikalų būten Santariškėse — į tikras alergijas jie labai rimtai žiūri, nes jos gali baigtis mirtimi. Kai pirmąsyk atėjau, nė nesupratau, kad tai ne juokai.
      O dabar daugybė savamokslių visažinių lenda pas juos, reikalaudami pažymų apie išsigalvotas alergijas ir trukdo tikrus ligonius gydyti.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis