REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Aktorė E. R. Wood kaltina rokerį Marilyn Mansoną ją „siaubingai“ išnaudojus

ŠaltinisAFP-BNS

HBO futuristinio vesterno „Vakarų pasaulis“ (Westworld) žvaigždė Evan Rachel Wood (Evan Reičel Vud) pirmadienį pavadino rokerį Marilyn Mansoną (Merilin Mansoną) „pavojingu žmogumi“, kuris nuo jos paauglystės ne vienus metus ją išnaudojo.

Nuo vaikystės besifilmuojanti amerikiečių aktorė anksčiau yra kalbėjusi apie vieno buvusio partnerio, kurio vardo neskelbė, smurtą, o pirmadienį pareiškė, kad tas buvęs partneris yra „Brianas Warneris (Brajenas Vorneris), taip pat žinomas pasauliui kaip Marilyn Mansonas“.

33 metų E. R. Wood teigė, kad M. Mansonas jai „išplovė smegenis“ ir ja „manipuliavo“, bet ji nebegalėjusi gyventi bijodama „keršto, šmeižto ar šantažo“.

Ji sakė norinti „demaskuoti šį pavojingą vyrą“ ir kreiptis į tuos, kas jį įgalino, „kol jis nesugriovė daugiau gyvenimų“.

„Palaikau aukas, kurių yra daug ir kurios nebetylės“, – pridūrė aktorė ir nurodė kitų keturių moterų pareikštus įtarimus, kad 52 metų M. Mansonas jas žagino, naudojo lytinį ir psichologinį smurtą, apsvaigindavo narkotikais, baugindavo, smurtaudavo ir grasindavo mirtimi.

Vos po kelių valandų M. Mansono įrašų studija „Loma Vista Recordings“ paskelbė, kad nutraukia ryšius su šiuo atlikėju.

Netrukus pats M. Mansonas kategoriškai paneigė visus jam reiškiamus įtarimus.

„Akivaizdu, kad mano menas ir mano gyvenimas seniai kelia kontroversiją, bet šie pastarojo meto pareiškimai apie mane yra siaubingas tikrovės iškraipymas“, – socialiniame tinkle „Instagram“ rašė jis.

„Mano intymūs santykiai visuomet vykdavo visišku abiejų sutikimu, su panašiai galvojančiomis partnerėmis. Tai yra tiesa – nepriklausomai nuo to, kaip ir kodėl kiti dabar nori iškraipyti praeitį“, – teigė jis.

„Smegenų plovimas“

M. Mansonas ištikimų gerbėjų įsigijo 10-ajame dešimtmetyje, koncertuodamas su 1989 metais įsteigta ir jo vardu pavadinta grupe. Ryškiu vaiduoklišku makiažu garsėjančio ir prieštaringai vertinamą įvaizdį puoselėjusio atlikėjo albumuose pilna okultinių užuominų.

2018 metais, netrukus po to, kai Harvey Weinsteino (Harvio Veinsteino) skandalas sukėlė kaltinimų įtakingiems vyrams bangą, policijai buvo pateiktas skundas prieš M. Mansoną dėl kažkokių lytinių nusikaltimų, įvykdytų 2011 metais. Tačiau Los Andželo rajono prokuroras dėl senaties termino ir „nesant patvirtinimo“ bylą atmetė.

Rokeris buvo susižadėjęs su E. R. Wood, bet 2010-aisiais pora išsiskyrė. Apie jų santykius pirmą kartą buvo pranešta 2007-aisiais, kai E. R. Wood buvo 19 metų.

2009 metais viename interviu M. Mansonas fantazavo, kaip sutraiškytų E. R. Wood galvą, bet jo atstovai tvirtino, kad jis tiesiog tyčia kalba provokuojamai.

2017-aisiais M. Mansonas atleido savo grupės narį Jeordie White’ą (Džordį Vaitą), kurį jo buvusi draugė apkaltino išžaginimu.

Kalbėta, kad E. R. Wood, kuri už vaidmenį 2003 metų filme „Trylika“ (Thirteen) pelnė „Auksinio gaublio“ nominaciją, buvo vienas veiksnių, nulėmusių M. Mansono skyrybas su burleskos superžvaigžde Dita von Teese (Dita Von Tis).

Muzikantas taip pat buvo susižadėjęs su aktore Rose McGowan (Rouz Magovan), kuri yra tarp garsių H. Weinsteiną apkaltinusių moterų. Santykių nutraukimą aktorė aiškino „gyvenimo būdo skirtumais“.

2018 metais E. R. Wood JAV Kongrese, neminėdama vardų, pasakojo apie savo šiurpią patirtį.

„Mano patirtis dėl smurto artimoje aplinkoje tokia: toksiškas protinis, fizinis ir lytinis smurtas, kuris prasidėjo lėtai, bet su laiku stiprėjo ir apėmė grasinimus mano gyvybei, stiprų psichologinį manipuliavimą, kad abejočiau savo nuovoka, smegenų plovimą, pabudimą, kai vyras, tvirtinęs, kad mane myli, žagina, jo įsitikinimu, mano kūną be sąmonės“, – tąsyk sakė ji.

„Laikmetis“ primena, kad M. Mansono koncertus nuolatos lydi krikščionių protestai ir akcijos. 2012 m. prieš jo koncertą Lietuvoje Nacionalinė egzorcistų asociacija kreipėsi į Kauno savivaldybę prašydama saugoti žmones nuo jo kūrybos žalingos įtakos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte