Agnė Širinskienė. Prasidėjo žmonių nuteikinėjimas

ŠaltinisLAIKMETIS

Į aplinkos apsaugos ministro Simono Gentvilo žodžius, jog būtina neišvengiamai didinti akcizą degalams, nes kitaip grės baudos sureagavo Seimo narė Agnė Širinskienė.

Anot politikės, ministras neteisingai nuteikinėja žmones bei manipuliuoja faktais. „Kaip matau, prasidėjo žmonių nuteikinėjimas, kad kito kelio, kaip kylančios kuro kainos, nėra. O kartu ir spaudimas politikams balsuoti už kainų kėlimą.

ES praktikoje tai ypač retas dalykas, taikomas tuomet, kai pažeidimą padariusi valstybė atsisako vykdyti ES teismų sprendimus

Manipuliuojama baudomis, tarsi jos tuoj tuoj bus skirtos ir neabejotinai. Pamirštant pasakyti, kad ES praktikoje tai ypač retas dalykas, taikomas tuomet, kai pažeidimą padariusi valstybė atsisako vykdyti ES teismų sprendimus. O iki jų – dar tolimas kelias.

Kitas dalykas – manipuliacija ir tai, kad tik planuojamas akcizų kėlimas prisidės prie žaliojo kurso tikslų įgyvendinimo. Valstybė gali rinktis ir kitus kelius kuro suvartojimui mažinti. Pavyzdžiui, o kas trukdo plėtoti viešąjį transportą didžiuosiuose miestuose, taip paskatinant atsisakyti kelionių automobiliu iš namų į darbą ir atgal?”, – socialiniuose tinkluose teiravosi politikė.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Už pabrangintą kurą mokės visi, o pirmiausia – kiekvienas Lietuvos vargeta. Tuo tarpu ES fondų gautas „žaliąsias lėšas” pasisavins transnacionalinės korporacijos. Ar logiškai mąstančiam žmogui dar neaišku, kam tarnauja tas „Eurosojūzas” ir jo žalieji psichopatai?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte