Afganistano prezidentas A. Ghani paliko šalį, patvirtino Kabulas

ŠaltinisAFP-BNS

Afganistano prezidentas Ashrafas Ghani (Ašrafas Ganis) sekmadienį paliko šalį, Talibano kovotojams apsupus sostinę Kabulą po stulbinančio vyriausybės pajėgų sutriuškinimo.

„Buvęs Afganistano prezidentas paliko valstybę“, – „Facebook“ vaizdo įraše patvirtino taikos procesui vadovaujantis Abdullah Abdullah (Abdula Abdula).

Anksčiau Rusijos ambasada Kabule pranešė, kad A. Ghani pabėgo iš prezidento rūmų sostinėje, o vietos ir regiono žiniasklaida nurodė, kad jis išvyko į Tadžikistaną.

Talibanas ne kartą yra pareiškęs, kad bet koks Afganistano krizės sprendinys turi apimti A. Ghani atstatydinimą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. JAV atkeršijo už 09.11 bokštus, okupuodami afganus. Afganai-talibai kentėjo. JAV sukūrė struktūras, policija, o kai JAV kariai išvyko, šie nusivilko uniformas ir užsidėjo drobules bei rankšluosčius ant galvų. Skirtingos Civilizacijos ir mentalitetas. Talibai toliau kovos prieš vakarus, pastiprinti kelių trilijonų doleriu vertomis jaV sukurtomis struktūromis. Ar vertėjo amerikonams 20 metų ten būti? Ne. Pabėgo kaip iš Vietnamo, Sirijos, Libijos, Irako… Kartais batka su putka būna pagrįstai nepatenkinti JAV kaip policininko- griovėjo role. Batka su putka irgi elgiasi panašiai ir dėl to jie pikti ant JAV kaip ir talibai, nes nėra tiek bagoti

  2. Ar verta JAV kariams grįsti į Ameriką? Ne, jie turi persikelti į Pabaltijį. Nes būtent čia vyks Kremliaus+talibų kova prieš vakarus, prieš NATO. Mūsų VSD ir urm nesupranta, ką gabriukas išprovokavo ir kas laukia, deja. Kaip provakarietiski afganai bėga iš Kabulo, taip ir mes jau galim krautis tashes. Dunduku vyriausybei rūpi tik 70 lyčių, jie toliau neraukia. Na, nebent kaip su dar viena galybę – Kinija susipykti. Total koshmar.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis