Abortus palaikanti renginių serija JAV universitete kelia susirūpinimą

ŠaltinisCNA

Po JAV Dobbs’o Aukščiausiojo Teismo sprendimo, kuriuo buvo panaikintas abortus palaikantis sprendimas „Roe prieš Wade’ą“, kelios Notrdamo universiteto įstaigos organizuoja renginių ciklą, skirtą „reprodukciniam teisingumui“.

Šis renginių ciklas sulaukė kritikos dėl aiškiai už abortus pasisakančio požiūrio.

Vienas iš kalbėtojų, save identifikuojantis kaip translytį ir dar vadinamas „Abortų dula“ yra patyręs du chirurginius abortus, o ant dilbio turi tatuiruotę, kurioje pavaizduotas įrankis, naudojamas atliekant aborto procedūrą – rankinė vakuuminė aspiracija, pranešė „National Public Radio“. Kalbėtojas, žinoma, giria abortus.

Kritikai teigia, kad šis ciklas prieštarauja universiteto politikai, reikalaujančiai, kad tokiuose renginiuose būtų pristatomas katalikų mokymas.

„Viename iš pirmaujančių šalies katalikiškų universitetų turime ciklą, kuris iki šiol buvo skirtas prieštarauti Dobbso sprendimui ir propaguoti už abortus pasisakančią poziciją, o ne katalikišką poziciją“, – kovo 3 d. CNA sakė universiteto alumnas ir „Sycamore Trust“ prezidentas Williamas H. Dempsey’is (Viljamas Dempsis).

„Nebuvo nė vieno diskusijos dalyvio, kuris paaiškintų Katalikų Bažnyčios poziciją abortų klausimu ir atsakytų į tai, ką sakė Bažnyčios mokymo priešininkai“, – sakė jis.

„Sycamore Trust“ yra Notrdamo absolventų ir rėmėjų grupė, besirūpinanti universiteto katalikiška tapatybe. Grupė teigia, kad jos platintojų sąraše yra daugiau kaip 18 tūkst. prenumeratorių.

Artimiausias renginys „Translyčių priežiūra + abortų priežiūra: sankirtos ir klausimai“ (angl. „Trans Care + Abortion Care: Intersections and Questions“) planuojamas kovo 20 d. zumo svetainėje. Juo siekiama aptarti „translyčių asmenų priežiūros ir abortų priežiūros sankirtas“, po kurio vyks klausimai ir atsakymai su auditorija, rašoma universiteto Lyčių studijų programos interneto svetainėje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte