Jarzy Kwasniewski. Abortai, lytinis švietimas, cenzūra ir pandemija – viską spręs JT ir PSO

ŠaltinisORDO IURIS

Prasideda tikras radikalių projektų JT ir PSO maratonas, praneša teisinės kultūros institutas „Ordo Iuris”.

Kiekvienas iš jų siekia pakeisti paprastų žmonių visame pasaulyje gyvenimą, neatsižvelgiant į jų valią, neprašant leidimo, neklausant jų išrinktų valstybių vadovų.

Rugsėjo mėnesį JT aptars viso pasaulio vaikų švietimą, liečiantį „gyventojų skaičiaus problemas”, tai yra abortus ir kontracepciją. Lytinis transformacinis ugdymas paskatins įgyvendinti „lyčiai neutralų” elgesį ir propaguoti LGBT subkultūrą jau nuo vaikų darželio.

Radikalai jau seniai bando į žmogaus teisių apsaugos sistemą įtraukti abortų moteriai pageidaujant legalizavimą, vulgarų vaikų lytinį švietimą ar įvaikinimą. Dabar šiam tikslui jie naudoja JT agentūrų remiamą Tarptautinės teisininkų komisijos parengtą vadovą vyriausybėms, kuriame pateikiamas 21 baudžiamosios teisės požiūrio į „seksą, reprodukciją, narkotikų vartojimą, ŽIV, benamystę ir skurdą” principas ir skatinamas abortų dekriminalizavimas bei baudžiamųjų įstatymų, saugančių nepilnamečius nuo seksualinių nusikaltimų tam tikrose situacijose, nevykdymas. Jie aiškiai teigia, kad „jaunesnių nei leistino sutikimo amžius asmenų seksualinis elgesys iš tikrųjų gali būti savanoriškas” ir nenurodo žemosios amžiaus ribos. Rekomenduoja įvesti įstatymus, kurie įteisintų daugelį pedofilijos atvejų, nes ši „išimtis” gali būti taikoma ne tik 17-mečiams, bet ir 10-mečiams bei jaunesniems vaikams.

Mus neramina neseniai PSO direktoriaus Thedroso Adhanomo Ghebreyesuso pasakyti žodžiai apie „pasiruošimą kitai pandemijai”. Su ja kovojant, pagrindinį vaidmenį turėtų atlikti sutartis, dėl kurios keletą mėnesių vyko derybos PSO. Panašius teiginius pareiškė ir vienas didžiausių PSO rėmėjų Billas Gatesas, skatindamas kurti pasaulines kovos su pandemijomis priemones.

Neseniai paskelbta JAV Johnso Hopkinso ir Švedijos Lundo universiteto mokslininkų publikacija, išanalizavusi beveik 20 tūkst. tyrimų, kaip kovoti su Covid-19 pandemija, prieštarauja PSO veiksmų efektyvumui. Jame nurodoma, kad PSO skatinamo karantino įvedimas turėjo „nereikšmingą poveikį”, mažinant mirtingumą, ir kad šios politikos nauda buvo „lašas vandenyne, lyginant su šokiruojančiu šalutiniu poveikiu”.

Mūsų ekspertai stebėjo paskutinį PSO tarpvyriausybinio derybų organo, atsakingo už šios prieštaringos sutarties parengimą, posėdį. Šalių delegacijos pritarė parengtam dokumentui ir PSO pozicijos sustiprinimui, o tai rodo, kad negalvojama apie pasekmes. Panašiai atsitiko praeitais metais, perrenkant susikompromitavusį PSO direktorių ir PSO vykdomojoje taryboje vietą skiriant Šiaurės Korėjai. Štai kodėl viešose konsultacijose pabrėžėme, kad Sutartis negali leisti apriboti nacionalinį suverenitetą ir perduoti įgaliojimus PSO pareigūnams.

Birželio mėnesio pradžioje paskelbtas naujas dokumento projektas. Nors jame ir toliau teigiama, kad PSO atlieka „pagrindinį vaidmenį, vadovaujant ir koordinuojant tarptautinius sveikatos apsaugos veiksmus” ir kad apie pandemijos paskelbimą sprendžia PSO generalinis direktorius, iš dokumento išbrauktas fragmentas, galintis tiesiogiai paveikti pasirašiusiųjų šalių suverenitetą.

Taip pat įrašytas teiginys, kad nacionalinės vyriausybės turi „suverenią teisę leisti įstatymus ir įgyvendinti teisės aktus, siekiant įgyvendinti nacionalinę sveikatos politiką”. Deja, įrašyti ir pavojingi fragmentai apie kovą su „infodemija”, t. y. per didelio informacijos apie pandemiją kiekio skelbimą. Tai gali būti naudojama pasaulinės cenzūros įvedimui ir apribojimų įgyvendinimui.

Didžiulę grėsmę valstybių suverenitetui, gyvybės, santuokos ar šeimos apsaugai kelia Europos Sąjungos ir Afrikos, Karibų jūros ir Ramiojo vandenyno šalių sutarties projektas, kuriuo radikalūs ES politikai nori priversti neturtingas šalis remti abortus, vulgarų lytinį švietimą ir gender ideologiją tarptautinėje erdvėje.

Kaip finansinio šantažo priemonė taikoma ES finansinė pagalba.

Kaip finansinio šantažo priemonė taikoma ES finansinė pagalba. Dabartinė sutartis įpareigoja 79 Afrikos, Karibų jūros ir Ramiojo vandenyno šalis balsuoti JT kartu su Europos Sąjunga, kurioje dominuoja radikalai. Tai suteiktų Briuselio pareigūnams „kontrolinį akcijų paketą” JT Generalinėje Asamblėjoje ir užkirstų kelią gyvybės gynėjų koalicijos kūrimui.

„Ordo Iuris” teisininkai parengė keletą su sutartimi susijusių analizių, kurios buvo išsiųstos ES šalių vadovams. Atkreipėme dėmesį į pokolonijinį dokumento pobūdį, kuriuo piktnaudžiaujama Europos Sąjungos padėtimi ir kenkiama kitų šalių kultūroms ir tradicijoms. Taip pat atkreipėme dėmesį į jo prieštaravimą tarptautinei teisei. Mūsų veikla turėjo įtakos tam, kad gegužės mėnesį pavojingo dokumento ratifikavimą užblokavo Lenkijos vyriausybė.

Be to, kalbant apie naująją Nusikaltimų žmoniškumui sutartį, Lenkijos delegacija JT Niujorke pateikė argumentus, panašius mūsų jai įteiktus, ir prieštaravo šio dokumento priėmimui. Jį radikalai bando  paversti ginklu kovoje su „homofobija”.

Mūsų ekspertai rengia vadinamųjų reprodukcinių ir seksualinių teisių sampratos analizę, kurią radikalai naudoja aborto kaip „žmogaus teisės” pripažinimui. Joje parodysime šios koncepcijos šaltinius ir aptarsime įgyvendinimo padarinius, ypač leidžiant žudyti nekaltus ir neapsaugotus negimusius vaikus ir neužtikrinant realaus moterų medicininės priežiūros standartų pagerėjimo.

Taip pat baigiame Europos Tarybos ir šešių tarptautinių JT komitetų, kurie stebi, kaip pasaulyje laikomasi žmogaus teisių, kompetentingumo analizę. Joje atkreipsime dėmesį į tai, kad komitetų įgaliojimai iš esmės apsiriboja informacijos apie konkrečias šalis rinkimu ir komentavimu. Nė vienas iš jų neturi įgaliojimų priimti privalomus sprendimus, kuriais būtų nurodyta suverenioms valstybėms imtis konkrečių veiksmų.

Prisijunkite prie mūsų pastangų.

4 KOMENTARAI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Exit mobile version