REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Ekumeninė sielovados bendruomenė „Kelionė“ kviečia į šeimoje patirtus sužeidimus pažvelgti Dievo šviesoje

Ekumeninė sielovados bendruomenė „Kelionė“ lapkričio 6 d. pradeda programą „Pradžioje“. Dvylikos savaičių trukmės susitikimai, vyksiantys Vilniuje, Šv. Jono kongregacijos vienuolyne, skirti kiekvienam suaugusiajam, trokštančiam kurti artimus santykius su Dievu, o ne žvelgti į Jį per sužeistų santykių su žemiškuoju tėvu ar motina patirtį.

Bendruomenės „Kelionė“, priklausančios tarptautiniam „Journey Global“ tinklui, vadovas Darius Brazionis sako, kad ir šiemet bus tęsiama bendruomenės misija – lydėti sužeistus žmones gyvenimo kelionėje su Dievu. „Šį sezoną pasiūlysime dvi programas: rudenį pradėsime „Pradžioje“, o pavasarį dalyvių lauksime šešių savaičių trukmės užsiėmimuose: „Mokinystės kelionė. Įvadas“, – atskleidžia jis.

Paklaustas apie tai, kuo išskirtinė jau lapkritį prasidėsianti programa „Pradžioje“, Darius atsako, kad šioji orientuota į mūsų santykius su motina ir tėvu. Susitikimų metu gilinamasi, kas augant šeimoje buvo gera ir naudinga, bet taip pat stengiamasi įvardyti tai, ko trūko, kokie poreikiai nebuvo atliepti; galbūt patyrėme tėvų meilės stoką, smurtą ir pan.

Darius pažymi, kad mūsų išgyventų situacijų gali būti išties daug ir įvairių. „Pavyzdžiui, gali būti, kad mama su tėčiu daug dirbo ir dažnai vaiką palikdavo pas senelius, galbūt šeimoje buvo ir neįgalus šeimos narys, kurį prižiūrėdama mama kitam vaikui negalėjo skirti pakankamai dėmesio, – vardija jis. – Dėl panašių patirčių galėjome jaustis neverti meilės, užsisklęsti ir atsiriboti nuo pasaulio. Galbūt patyrėme patyčių ar gėdinimo iš artimiausių žmonių, mokytojų, patikėjome įvairiais melais apie save ir todėl trūksta pasitikėjimo savimi, nepavyksta užmegzti prasmingų santykių su žmonėmis ar ryžtis imtis naujų dalykų“.

Pasak Dariaus, tokius sunkumus patiriantis žmogus gali kelti klausimus: „Ar Dievas tikrai mane myli? Kaip išgyventi Dievo artumą?“ Tuo pačiu kiekvienas mūsų išgyvename troškimą patirti vidinę ramybę, atrasti pasitikėjimą savimi ir kitais. „Praeities žaizdų turime išties daug ir dažnai nežinome, ką daryti su praeityje patirtu skausmu. Būtent todėl programos metu siekiame padėti žmonėms atrasti Dievą savo praeities įvykiuose, palengva keliauti link atleidimo ir didesnės laisvės su savimi, Dievu ir kitais žmonėmis“, – pasakoja jis.

D. Brazionis atskleidžia, kad kiekvieną programos „Pradžioje“ vakarą vyks šlovinimas, mokymas, liudijimai ir dalijimasis bei malda grupelėse. „Susitikimų metu paliesime tokias temas, kaip Dievo – visatos Kūrėjo –  žvilgsnis į mus, motiniškos ir tėviškos meilės priėmimas, santykiai su mūsų broliais, seserimis ir bendraamžiais, – pasakoja jis. – Taip pat norisi priminti, kad ir toliau išlaikysime savo pagrindinius veiklos principus ir kursime visiškai konfidencialią, saugią erdvę, kai atskirose grupelėse vyrai ir moterys galės atrasti viltį dalydamiesi savo išgyvenimais (gėdos, bejėgystės, vienatvės pojūčiu ir kt.), patiriamais sunkumais; įsivardydami, kuriose gyvenimo srityse jie jaučiasi tarsi užstrigę. Todėl kviečiu nepasilikti vieniems savo išbandymuose ir jau dabar registruotis į mūsų programą“.

Programa „Pradžioje“ vyks pirmadienio vakarais nuo 18.30 val. Šv. Jono kongregacijos vienuolyne, adresu Antakalnio g. 27, Vilniuje. Registracija iki spalio 28 d. el. paštu: kelione.bendruomene@gmail.com

Daugiau informacijos tinklalapyje www.kelione.org arba el. paštu kelione.bendruomene@gmail.com ir tel. 8 622 76110 Taip pat skaitykite: Ekumeninė bendruomenė „Kelionė“ įvairių denominacijų krikščionis kviečia į dvasinio gydymo kelionę

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte