Vyriausybė silpna, pasimetusi ir besiblaškanti – Seimo vicepirmininkas

ŠaltinisBNS

Prie kadencijos pusiaukelės artėjanti Vyriausybė yra silpna, pasimetusi ir besiblaškanti, sako Seimo vicepirmininkas, opozicijos atstovas „darbietis“ Andrius Mazuronis.

„Silpna, pasimetusi, besiblaškanti tarp krizinių situacijų. Didžioji dalis ministrų yra tokie, kurie bijo prisiimti politinę lyderystę“, – penktadienį Žinių radijui sakė jis.

„Mano nuomone, didžiausia problema, kad ministrė pirmininkė dirba bent už kokius penkis šios Vyriausybės ministrus, kurie tiesiog neprisiima atsakomybės, nedaro tų veiksmų, kurie yra jiems būtini daryti. Ministrė pirmininkė karštligiškai dengia keleto nekompetentingų ministrų pozicijas“, – kalbėjo Seimo vicepirmininkas.

Opozicija šioje kadencijoje inicijavo keturias interpeliacijas šio Ministrų kabineto nariams, visos jos žlugo. A. Mazuronis pažymėjo, jog nei viena jų nepavyko, nes valdančiųjų daugumoje yra „gyvas politinio diktato principas“.

„Tas rankų laužymo ir politinio diktato principas valdančiojoje daugumoje yra gyvas. Interpeliacijų procedūra yra atviras balsavimas, kai partijų vadai stovi už nugaros, mato ir kontroliuoja, kaip balsuoja vienas ar kitas kolega su politinėmis pasekmėmis, iškart plaukiančiomis“, – kalbėjo opozicinės Darbo partijos pirmininkas. 

Anot jo, Vyriausybė nevykdo savo programos, neįgyvendintos sveikatos, švietimo sistemos, mokestinės sistemos struktūrinės reformos. 

„Kai šnekam apie rimtus ir sisteminius dalykus nematom jokių rezultatų. Taip, kas buvo, buvo padrikas bandymas gesinti krizines situacijas“, – pažymėjo politikas.

Esama Vyriausybė prisiekė ir įgaliojimus veikti įgijo 2020 metų gruodžio 11 dieną.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Darba parcija – tai kažkas itin šlykštaus, žemo ir niekingo. Šaika , patekusi į seimą pirktais kalinių, alkoholikų ir visuomenės padugnių balsais

  2. Nebūčiau taip garantuotas dėl PIŠ „sumanaus darbo“ už kelis ministrus. Panašiau į tai, jog ji jėga ima kai kuriuos ministrus už pažiaunių kad necyptų ir pati savo letenomis daro tai, kas liepta iš generalisimuso štabo tvarte

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte