Vokietijos vyskupas paragino savo kunigus skubiai laiminti homoseksualias poras

Lapkričio 2 d. Špejerio vyskupijos (Vokietija) ordinaras Karlas Heinzas Wisemannas (Karlas Haincas Vizemanas) paragino savo vyskupijos kunigus rengti homoseksualių ir nesusituokusių porų “palaiminimo apeigas”.

Laiške vyskupijos dvasininkams ir pastoraciniams darbuotojams vyskupas Wisemannas rėmėsi Vokietijos sinodo keliu, pagal kurį 93 proc. balsavusiųjų pasisakė už homoseksualių porų “palaiminimą”. 

Be to, jis priminė popiežiaus Pranciškaus posakį: “Kas aš toks, kad galėčiau teisti?”, ir jo žingsnius, kad tokius “palaiminimus” Bažnyčia priimtų per Sinodą.

Vyskupas mano, kad “palaiminti” homoseksualius asmenis reikia “skubiai”. “Dabar neatidėliotinas metas, ypač ilgos gilių žaizdų istorijos fone, rasti kitokią Evangelijos įkvėptą pastoracinę nuostatą, kurią daugelis jūsų jau seniai praktikuoja.”  

Jis taip pat pasisakė už “homoseksualumo persvarstymą Bažnyčios mokyme, taip pat už galimybę palaiminti tos pačios lyties poras”. 

Kalbėdamas apie homoseksualius santykius užmezgusius žmones, siekiančius “palaiminimų”, Wisemannas paprašė savo vyskupijos ganytojų “bendradarbiauti su jais ieškant tinkamų būdų, kad jie galėtų patirti Dievo palaiminimą bendroje gyvenimo kelionėje”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. gaila, kad bažnyčia aktyviai įsitraukusi į homo problematiką ir nusiteikusi laiminti nuodėmę. Vyskupui reikėtų pasikartoti vaikišką katekizmą arba bent paskaitinėti Bibliją apie Sodomą ir Gomorą.
    Įdomu, ar parapijiečiai galėtų tokį vyskupą kaip nors suspenduoti?

  2. Špejerio vyskupijos (Vokietija) ordinaras Karlas Heinzas Wisemannas (Karlas Haincas Vizemanas) taip pat turėtų savęs paklausti : “Kas aš toks, kad galėčiau tokias reformas Bažnyčioje įvedinėti?”

  3. Sakoma, kad prieš pasaulio pabaigą vyks viešas paklydimas. Karaliaus NUODĖMĖ. Dabar mes matome(toli keliauti nereikia) kas dedasi Lietuvoje. Didžiausia parodija ir cinizmas kada TĖVYNĖS SĄJUNGA-LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ PARTIJA. Pritaria neomarksistų- leftistų (LGBTQ) programai.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte