Vokietijos jaunieji krikščionys pasisako už balsavimą nuo 16 metų

ŠaltinisCNE NEWS

Vokietijos jaunų krikščionių organizacijos pritaria, kad 16 metų jaunuoliai galėtų balsuoti, praneša „CNE News”. Federalinė koalicinė vyriausybė rengia siūlymus tai įteisinti visoje šalyje.

Kaip rašoma naujienų portale, daugelyje šalių balsuoti galima tik sulaukus 18 metų. Tačiau daugelyje šalių daug diskutuojama, kad ši riba būtų sumažinta iki 16 metų. Štai, pavyzdžiui, Vokietijai šiuo metu reikia dviejų trečdalių balsų daugumos Bundestage, kad būtų pakeista Konstitucija ir jaunuoliams būtų leista balsuoti nuo 16 metų.

Krikščioniškas žurnalas „PRO” pasiteiravo krikščioniškų jaunimo organizacijų, ką jos apie mano apie balsuojančiųjų amžiaus ribos sumažinimą. Paaiškėjo, kad jaunimo organizacijos pritaria dabartinės vyriausybinės koalicijos planams. Pavyzdžiui, organizacija „Christliche Jugenddorfwerk Deutschlands” (CJD, jaunuosius krikščionis vienijanti organizacija) vienareikšmiškai pritaria šiai iniciatyvai.

Kita krikščioniška jaunio organizacija šalyje pavadinimu „Entschieden für Christus” („Atsidavę Kristui”, EC) mano, kad balsavimo amžiaus mažinimas yra logiškas, „panašiai kaip vairavimo teisės suteikimas nuo 17 metų”, sako jos generalinis sekretorius Klausas Göttleris (Klausas Gioteris). Visgi, jis įtaria, kad vyriausybės projekte esama partinių sumetimų, tačiau taip pat mano, kad jaunus žmones reikėtų paskatinti dalyvauti visuomenės gyvenime.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. aha..Kai pribalsuos leftistų apdirbtas jaunimėlis, galės krikščioniškas jaunimas melstis dieną naktį, kad Dievulis jų gerų norų pasekmes ištaisytų

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte