Vienuolis pranciškonas nuteistas už įsibrovimą į abortų kliniką

Pranciškonų vienuolis ir dar du kiti prieš abortus nusiteikę aktyvistai buvo nuteisti trims mėnesiams dėl to, kad praėjusiais metais lapkričio mėnesį neleido moterims patekti į Vestčesterio apygardoje, Niujorko valstijoje, JAV, esančią abortų kliniką, pranešė vietos prokurorai.

Vestčesterio apygardos prokurorė iš karto sakė, kad siekė maksimalios 90 dienų bausmės trims asmenims, kurie kovo mėnesį buvo pripažinti kaltais dėl to, kad užėjo į „All Women’s Medical“ kliniką ir dvi valandas atsisakė ją palikti bei trukdė aborto klinikos darbui.

„Abortai Niujorko valstijoje yra teisėti, o trukdymas pacientams naudotis medicinos ir reprodukcinės priežiūros paslaugomis yra nusikaltimas“, – sakoma prokurorės pareiškime. „Dėsiu visas pastangas, kad apsaugočiau pacientus ir reprodukcines teises čia, Vestčesterio apygardoje“, – pabrėžė ji.

52 metų Christopheris Fidelis Moscinskis (Kristoferis Fidelis Mošinskis) po paskelbto nuosprendžio citavo Bibliją. Ne, tai įvyko ne komunistinėje Kinijoje, o Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur kunigas, vadinamas šiuo metu vadinamas „didvyriu“ už nepritarimą abortams.

Tėvas Fidelis kartu su kitais aktyvistais buvo nuteistas net tik kalėti – jiems skirtos ir baudos.

Vienas aktyvistas baigiamojoje teismo kalboje sakė: „Mes esame čia dėl visų žmonių lygybės nuo gyvenimo pradžios iki pabaigos ir dėl solidarumo, kuriuo galime pasidalyti su motina, vaiku ir tėvu, esame čia, kad padėtume“.

Išvedamas iš teismo salės jis išdidžiai sakė – „Vivo Christo Rey“.

Kitas aktyvistas atsisakė kalbėti, norėdamas tokiu būdu solidarizuotis su negimusiais, iš kurių neteisingai buvo atimtas balsas.

Tėvas Fidelis baigiamojoje kalboje citavo Izaiją: „Vargas tiems, kurie vadina pikta geru ir gera piktu. Vargas tiems, kurie abortus vadina teise“.

„Atsinaujinimo pranciškonų charizma yra susijusi su gyvybės apsauga. Neabejotinai daugelis abortų šalininkų apsidžiaugs šia bausme, ypač po Roe prieš Wade’ą panaikinimo. Tačiau bet koks abortus remiančiųjų džiaugsmas dėl šio persekiojimo yra labai klaidingas katalikybės istorijos supratimas“, – rašoma „Catholic Arena“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte