Vidaus reikalų ministrė: pareigūno profesija tampa vis labiau prestižine

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė lankėsi „Litexpo“ vykstančioje parodoje „Karjera ir studijos 2023“, kur apžiūrėjo ministerijai pavaldžių įstaigų ekspozicijas, susitiko su pareigūno kelią planuojančiais pasirinkti jaunais žmonėmis.

Mugėje galima buvo apžiūrėti ir konsultaciją apie karjeros galimybes gauti Policijos, pasienio tarnybų Ugniagesių gelbėtojų mokyklos, taip pat ir Viešojo valdymo agentūros stenduose.

„Ištikus krizėms valstybėje kaip niekad anksčiau matome pareigūnų darbo svarbą ir vis didesnį visuomenės pasitikėjimą vidaus reikalų sistemos tarnybomis. Pareigūno profesija tampa vis labiau prestižine, o statutinės tarnybos – patrauklesnės. Siekiame užtikrinti kokybišką viešąjį saugumą užtikrinančių pareigūnų rengimą ir tam skiriame reikiamą finansavimą“, – sako vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Anot ministrės A. Bilotaitės, šiuo metu į pareigūnų rengimui skirtas studijų programas siekiama pritraukti kuo daugiau motyvuotų jaunų žmonių. Aukštos kvalifikacijos specialistų trūkumą policijoje ir Valstybės sienos apsaugos tarnyboje padės spręsti valstybės finansuojamos 125-ios vietos Mykolo Romerio universiteto studijų programose.

Šiais metais stojantieji į Teisės ir policijos veiklos (100 valstybės finansuojamų vietų) ir Teisės ir valstybės sienos apsaugos (25 valstybės finansuojamos vietų) studijų programas neturės konkuruoti su kitais stojančiaisiais į teisės studijas, todėl pretendentams atsiveria daug didesnės galimybės įstoti ir tapti aukštos kvalifikacijos pareigūnais (pvz. tyrėjais) su garantuota darbo vieta ir galimybe tobulėti bei daryti karjerą.

Informacija apie stojimą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte