Vengrijos premjeras V. Orbanas: sovietmečiu aš gėjus gyniau

Briuselyje nerimstant diskusijoms dėl naujojo Vengrijos įstatymo, draudžiančio LGBT propagandą mokyklose, vengrų premjeras Viktoras Orbanas žurnalistams teigė, jog naujasis įstatymas yra ne apie gėjus, o apie tėvų teisę auklėti vaikus. Atsikirsdamas į kaltinimus homofobija V. Orbanas teigė: „Tiems, kas mane kaltina homofobija, aš tik priminsiu, kad sovietmečiu gėjai buvo baudžiami ir aš juos gyniau. Aš buvau žmogaus teisių aktyvistas ir juos gyniau. Bet šis įstatymas neturi nieko bendro su gėjais, jis yra skirtas tam, jog tėvai turėtų teisę patys spręsti, kaip seksualiai ugdyti jie nori savo vaikus“, – sakė premjeras.

Olandų europarlamentaras Geertas Wildersas tuo tarpu atkreipė dėmesį, kad dėl masinės islamistų migracijos į Olandiją, šiais laikais gėjumi saugiau būti Vengrijoj nei Nyderlanduose.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. sankcijas Rusijai ir neketina pasirasyti sutarimu kaip didieji zmonijos isdavikai tarp draugisku rusu ir vokieciu tautu, nors aisku, (jog karas tarp ju seniai pamirstas), kad ju palikuonys daro milziniskus biznius ir varo didziule prekyba tarp Rusijos ir Vokietijos vadovaudamiesi isdavikiska dideliu tautu privilegija nutildyti mazasias tautas….(nors kai kurie musu dabartiniai lyderiai amsi ir pamegdzioja didziasias Europos tautas).

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis