V. Zelenskis: niekas nebegali pakenkti Ukrainos demokratijai

ŠaltinisBNS

JAV prezidento Joe Bideno (Džo Baideno) pirmadienio vizitas Kyjive parodė, kokia Ukraina yra tvirta ir svarbi visam pasauliui, savo vakaro kreipimesi pareiškė ukrainiečių prezidentas Volodymyras Zelenskis.

Apibendrindamas JAV lyderio vizitą V. Zelenskis sakė: „Ši diena buvo simbolinė. 362-oji visapusiško karo diena, o mes savo laisvos šalies laisvoje sostinėje priimame su vizitu atvykusį savo galingą sąjungininką – Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentą – ir kalbamės su juo apie Ukrainos, savo santykių, visos Europos ir pasaulinės demokratijos ateitį. Tai rodo, kokia Ukraina tvirta ir… svarbi pasauliui.“

„Devintosios pačių baisiausių Maidano dienų metinės, rusų agresijos prieš mūsų valstybę, kai buvo likę visai nedaug laiko iki mūsų Krymo okupacijos, metinės. O dabar, po devynerių metų, mes kaip niekad tikri, kad teisingumas vis tik bus atkurtas“, – kalbėjo Ukrainos prezidentas.

dabar, po devynerių metų, mes kaip niekad tikri, kad teisingumas vis tik bus atkurtas

Jis pabrėžė, kad valstybė agresorė, kuri sistemingai siekė tapti valstybe teroriste, atsakys už savo nusikaltimus. „Atsakys dėl Ukrainos ir visų mūsų partnerių, viso laisvojo pasaulio, visų, kas dabar padeda mums ginti mūsų nepriklausomybę, laisvę ir tarptautinę tvarką, pastangų“, – sakė V. Zelenskis.

Jis taip pat pabrėžė, jog dabar absoliučiai aišku, kad niekas nebegalėtų pakenkti Ukrainos demokratijai.

„Nė vienas Ukrainos gyvenimo elementas jau nebėra ir niekada nebus trapus. Mūsų tvirtybė – didžiulis indėlis į visų laisvę mylinčių pasaulio tautų tvirtybę“, – sakė V. Zelenskis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte