REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Ukrainos vyskupai prašo popiežių paaukoti Ukrainą ir Rusiją Nekaltajai Marijos Širdžiai

Kovo 2 dieną Ukrainos lotynų apeigų katalikų vyskupai paprašė popiežių Pranciškų paaukoti Ukrainą ir Rusiją Nekaltajai Marijos Širdžiai.

Laiške popiežiui Ukrainos vyskupai teigia, kad jie rašo „neaprėpiamo skausmo ir baisaus išbandymo mūsų žmonėms“ valandą ir atsiliepdami į daugybės tikinčiųjų prašymą paaukoti Rusiją Nekaltajai Marijos Širdžiai.

„Atsakydami į šiuos prašymus, nuolankiai prašome Jūsų Šventenybę viešai atlikti Ukrainos ir Rusijos paaukojimo Nekaltajai Marijos Širdžiai aktą, kaip Fatimoje prašė Švenčiausioji Mergelė“, – teigiama laiške.

„Tepriima mūsų maldą Dievo Motina, Taikos Karalienė: Regina pacis, ora pro nobis.“

Ukrainos vyskupai savo internetinėje svetainėje taip pat ukrainiečių kalba paskelbė atnaujintą Ukrainos paaukojimo Nekaltajai Marijos Širdžiai aktą, kurį prašo kalbėti po šv. Mišių ir privačiai.

Dievo Motina, 1917 m. apsireiškusi trims regėtojams Fatimoje (Portugalija), prieš pat Spalio revoliuciją Rusijoje, kalbėjo: „Kad jus nuo to (daugelio sielų ėjimo į pragarą ir Dievo bausmių pasauliui – red.) apsaugočiau, aš ateisiu ir prašysiu Rusijos paaukojimo mano Nekaltajai Širdžiai bei atsilyginimo Komunijos. Jei mano norų bus klausoma, Rusija atsivers ir bus taika; jei ne, ji išplatins savo klaidas pasaulyje, (…) bet galiausiai mano Širdis triumfuos. Šventasis Tėvas paaukos man Rusiją, kuri atsivers ir pasauliui bus dovanotas taikos laikotarpis.“

1982 m. Fatimoje ir 1984 m. Romoje šv. popiežius Jonas Paulius II paaukojo pasaulį Nekaltajai Marijos Širdžiai, bet Rusija nebuvo paminėta. Prie šio akto neprisidėjo pasaulio vyskupai, todėl, kaip pareiškė Fatimos regėtoja sesuo Liucija, tai nėra Marijos noro įvykdymas.

Nors komunistinė imperija žlugo, bet nei Rusijoje, nei pasaulyje neišnyko komunistinės Rusijos klaidos: materializmas, ateizmas, valstybinė prievarta prieš religiją, Dievo apreikšto tikėjimo bei Jo Įsakymų nepaisymas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

21 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte