Ugniagesiai mini Šv. Florijono dieną

ŠaltinisBNS

Antradienį šalies ugniagesiai gelbėtojai mini Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną.

Iš ryto Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios, po jų gyventojai priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų kiemuose turės galimybę susipažinti su gaisrų prevencijos priemonėmis ir ugniagesio gelbėtojo profesija bei apžiūrėti ugniagesių gaisrinę ir gelbėjimo techniką.

Gegužės 4 d., Šv. Florijono dieną, Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sveikina ugniagesius gelbėtojus profesinės dienos proga.

Seimo Pirmininkė ryte pasveikino ugniagesius gelbėtojus jų dienos proga sakydama: „Vedini atsidavimo savo profesijai ir noro padėti kitiems ugniagesiai gelbėtojai kasdien rizikuoja savo sveikata ir gyvybe, kad užtikrintų žmonių saugumą. Tai yra ypač sunkus darbas, reikalaujantis tiek fizinės ištvermės, tiek psichologinio pasirengimo. Vertinu jų drąsą bei pastangas įveikti pavojus ir mažinti žalą“.

Linkiu ištvermės ir stiprybės, didžiuokitės savo darbu, būkite saugūs ir sveiki!

„Sveikinu visą ugniagesių gelbėtojų bendruomenę ir jų artimuosius Šv. Florijono dienos proga. Linkiu ištvermės ir stiprybės, didžiuokitės savo darbu, būkite saugūs ir sveiki!“ – pridūrė parlamento vadovė.

Šiandien vidurdienį Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ojoje komandoje prisieks tarnybą pradedantys ugniagesiai gelbėtojai. Vėliau Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius apdovanos geriausius pareigūnus ir darbuotojus.

Šiemet ugniagesiai gelbėtojai išgelbėjo 135 žmones, užgesino per 3470 gaisrų ir atliko beveik 4300 gelbėjimo darbų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis