REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Tūkstančiai italų žygiavo už gyvybę Romoje

ŠaltinisCNA

Šeštadienio popietę tūkstančiai žmonių, šeimos ir jaunimas drąsiai dalyvavo Italijos nacionalinėje „Demonstracijoje už gyvybę” Romoje, Italijos sostinėje, praneša CNA.

Gegužės 20 d. eitynės prasidėjo Romos Respublikos aikštėje (Piazza della Repubblica), netoli centrinės Termini traukinių stoties, ir lėtai nusidriekė pro Didžiosios Mergelės Marijos baziliką, Merulanos gatve iki aikštės priešais Laterano baziliką.

Ankstesnis pavadinimas „Maršas už gyvybę” pernai buvo pakeistas, kai renginiui ėmė vadovauti nauji vadovai.

Organizatorių grupės prezidentas Massimo Gandolfini (Masimas Gandolfinis) šio mėnesio pradžioje „EWTN News” sakė, kad demonstracija nėra susijusi su konkrečia politine partija.

„Mes užsiimame politika iš didžiosios P raidės, – sakė neurochirurgas ir septynių vaikų įtėvis. – Tai yra, gyvybės gynimas, natūralios šeimos gynimas, tėvų auklėjimo laisvės gynimas. Tokia yra mūsų politika…”

Jis sakė, kad tarp organizacijos tikslų yra numatyta įsteigti nacionalinę negimusios gyvybės dieną ir vyriausybinį fondą, kuris padėtų sunkumus patiriančioms nėščiosioms. Jie taip pat tikisi ugdyti didesnį motinystės grožio pripažinimą kultūroje.

M. Gandolfini pridūrė, kad organizatoriai priešinasi eutanazijos, savižudybės su pagalba ir surogatinės motinystės įteisinimui Italijoje.

„Mes griežtai pasisakome prieš visa tai, nes pirmiausia yra vaiko teisė”, – sakė jis.

Renginys baigėsi kalbėtojų pasisakymais ir mitingu prie Laterano Jono bazilikos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte