Teologai G. Bätzingui: parama homoseksualų darbotvarkei yra moderni erezija

ŠaltinisCNA

Tėvas Nelsonas Medina, dominikonų kunigas, fundamentaliosios teologijos daktaras, griežtai sukritikavo Vokietijos vyskupų konferencijos pirmininką vyskupą Georgą Bätzingą (Georgą Bėcingą), kuris atkakliai remia homoseksualų darbotvarkę. Prie kritikos prisideda kiti ispanakalbiai dvasininkai.

Iš Kolumbijos kilęs N. Medina yra įtakingas ispanakalbių pasaulio veikėjas, pasisakantis tviterio, jutubo ir tiktoko tinkluose. Jis turi 63 tūkst. sekėjų tviteryje ir 442 tūkst. prenumeratorių jutube.

Spaudos konferencijoje Romoje po Vokietijos vyskupų vizito ad limina G. Bätzingas žurnalistams sakė, kad Vokietijos Sinodiniu keliu neketinama nukrypti nuo katalikybės. Atvirkščiai, sakė jis, jo šalininkai nori išlikti katalikais, „bet mes norime būti katalikais kitaip“, sakė jis.

Vokietijos vyskupas taip pat teigė, kad netrukdys laiminti homoseksualių porų, kas masiškai vyko šių metų gegužę, nepaisant aiškaus Tikėjimo mokymo dikasterijos draudimo, paskelbto 2021 m. Responsum.

Tuo tarpu kitas kunigas tėvas Javieras Olivera Ravasi, argentiniečių kunigas, vadovaujantis apologetikos projektui „Que no te la cuentan“ (liet. „Netikėkite viskuo, ką girdite“), tviteryje pareiškė, kad „kitoniški katalikai“ „vadinami protestantais, jūsų eretiška ekscelencija“.

N. Medina taip pat įsitikinęs – atkakli G. Bätzingo pozicija homoseksualų atžvilgiu „yra dar vienas modernistinės erezijos, kuri, kaip ir visos didžiosios erezijos, niekada iki galo neišnyksta, atodūsis“.

Jis aiškina, kad „palaiminimas, kurio iš tikrųjų reikia nusidėjėliui, yra gailestingas, bet aiškus ir tvirtas raginimas atsiversti. Be jo tariamas „palaiminimas“ patvirtina klaidą ir yra paniekos bei žiaurumo forma nuodėmėje gyvenančiųjų atžvilgiu“.

Tėvas Juanas Manuelis Góngora, ispanų kunigas, turintis daugiau kaip tūkst. sekėjų tviteryje, aiškino, kad „nuodėmė negali būti palaiminta“.

„Vyskupas turėtų grįžti į seminariją mokytis arba pereiti prie protestantiškosios deformacijos ir nustoti erzinti žmones“, – sako jis, kritikuodamas Vokietijos vyskupų vadovą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Anksčiau protestantai bent turėjo padorumo išeiti iš Katalikų Bažnyčios, šie gi lieka būti …katalikais kitaip… ,

  2. Vatikanas ir popiežius atsakingi už tokią bažnyčią „katalikai kitaip“. Ar tik neišsipildys Evangelijų žodžiai, kai turint abi rankas, abi kojas ir abejas akis su papiktinimais vieningai paklusniai einama pragaro vartų link?

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte