Teksaso Aukščiausiasis Teismas nepalaiko tėvo, siekiančio užkirsti kelią sūnaus cheminei kastracijai

Vienas tėvas iš Teksaso (JAV) apkaltino Teksaso Aukščiausiąjį Teismą dalyvavimu „prievartos prieš vaikus imperijoje” po to, kai teisėjai atmetė jo prašymą neleisti buvusiai žmonai chemiškai iškastruoti jų sūnaus, naudojant lytinį brendimą stabdančius preparatus ir priešingos lyties hormonus.

Jeffas Youngeris (Džefas Jangeris), sulaukęs nacionalinio dėmesio už priešinimąsi buvusios žmonos pastangoms identifikuoti jų sūnų Jamesą kaip mergaitę, vardu Luna, ir skatinti jį atlikti eksperimentinį medicininį lyties keitimą, penktadienį socialiniame tinkle „Twitter” paskelbė, kad Teksaso Aukščiausiasis Teismas nutraukė jo tėvystės teises.

Jis taip pat teigė, kad „vaikai dabar bus chemiškai kastruojami Kalifornijoje”, ir padarė išvadą, kad „Teksasas yra vaikų išnaudojimo imperija, kuriai vadovauja Teksaso teisėjai”.

Teisėjai rašė: „Ši pro se mandamus peticija yra susijusi su ginču dėl vaikų globos, kuriame dalyvauja berniukai dvyniai, kurių vienas nėra tikras dėl savo lyties. Motina, kuriai priklauso berniukų globa, neseniai persikėlė į Kaliforniją po to, kai Dalaso apygardos apylinkės teismas 2022 m. rugsėjo mėn. leido jai gyventi su vaikais bet kurioje Jungtinių Amerikos Valstijų žemyninės dalies vietoje.”

Atkreipę dėmesį į tai, kad siekis gauti teismo nutartį dėl buvusios žmonos ir jų vaikų grąžinimo į Teksasą yra susijęs su nuogąstavimu, kad jų persikėlimas į Kaliforniją „paskatins medicininį sūnaus lyties keitimą, Teksaso Aukščiausiasis Teismas teigė, kad tokia nutartis nereikalinga, nes tėvas „jau turi teismo nutartį, draudžiančią motinai daryti būtent tai, ko jis baiminasi, jog ji padarys su jo sūnumi”. Jame taip pat nagrinėjamos Youngerio abejonės dėl dabar priimto 107 Senato įstatymo projekto.

Praėjusiais metais demokratų gubernatoriaus Gavino Newsomo (Geivino Niusomo) pasirašytas 107 Senato įstatymas, įsigaliojęs sekmadienį, Kaliforniją paverčia puikia vieta tiems, kurie nori gauti lytinio brendimo blokatorių, priešingos lyties hormonų ar atlikti lyties keitimo operacijas nepilnamečiams. Kalifornija šiuos eksperimentinius vaistus ir operacijas vadina „lyties patvirtinimo priežiūra” vaikams, kuriems pasireiškia lyties disforijos požymiai.

Įstatymu valstijų teismams suteikiama „laikina neatidėliotina jurisdikcija”, jei su vaiku „buvo netinkamai elgiamasi arba jam grėsė netinkamas elgesys ar prievarta, arba dėl to, kad vaikas negalėjo gauti lytį patvirtinančių sveikatos priežiūros paslaugų ar lytį patvirtinančių psichikos sveikatos priežiūros paslaugų”.

Teksaso Aukščiausiasis Teismas pripažino, kad „įstatymo projektas neabejotinai plačiai užmeta tinklą siekdamas savo tikslų” ir „jame yra kelios nuostatos, draudžiančios Kalifornijoje vykdyti „kitos valstijos įstatymą”, draudžiantį eksperimentinį lyties medikamentinį gydymą, tačiau primygtinai tvirtino, kad jis neturės jokios įtakos Teksaso teismo nutarčiai, su kuria anksčiau sutiko buvusi J. Youngerio žmona.

Teksaso Aukščiausiajam Teismui pateikta J. Youngerio peticija yra naujausias įvykis daugelį metų trunkančioje teisinėje kovoje su buvusia žmona dėl jų vaikų globos. 2021 m. teismo nutartimi buvusiai jo žmonai buvo suteiktos „išimtinės laikinosios teisės”, o jam pačiam buvo leista turėti ribotas teises lankyti vaikus.

Tėvo rėmėjai „GiveSendGo”, renkantys pagalbai jam lėšas, teigia: „Kai Jamesas būna su tėvu, berniukas nerodo jokių ženklų, kad norėtų būti mergaite. Net ir būdamas moteriškoje kompanijoje, toli nuo jo, vaikas atmeta moteriškos lyties išraišką. Tai įrodo dokumentiniai įrodymai: Jameso motina planavo pradėti medicinines intervencijas be tėvo sutikimo”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte