Tarptautinės gyvybės ir šeimos gynėjų koalicijos JT sėkmės ir rūpesčiai

Balandžio mėnesį Jungtinių Tautų 56-oji Gyventojų ir plėtros komisija baigė darbą Niujorke.

ES, JAV ir Kanados ambasadoriai nevaržomai spaudė skurdesnes pasaulio šalis paremti rezoliuciją, skatinančią abortus ir vaikų seksualizavimą. Jie buvo tokie užtikrinti savo pozicija, kad Komisijos pirmininkui atsiųstame elektroniniame laiške aiškiai pareiškė, kad nepriims galutinio dokumento, jei jame nebus jų radikalių reikalavimų.

Ordo Juris (lenkų teisininkų Institutas) dalyvavo šiame procese ir numatė tokią įvykių seką. Dar prieš sesijos pradžią Teisinės kultūros institutas „Ordo Iuris“ sesijos dalyviams išsiuntė savo ekspertinę nuomonę ir tuo būdu užtikrino besivystančias Pietų šalis, kad jos nėra vienos, nes Europos Sąjungoje jos turi sąjungininkų, prieštaraujančių abortų ir vulgaraus lytinio švietimo propagavimui.

Posėdžio pirmininkas, Moldovos ambasadorius prie JT, sulaukė žinios, kad Europos Sąjunga ir JAV nepatvirtins galutinio dokumento, kuriame nebūtų šių reikalavimų. Galutinės rezoliucijos projektas delegacijoms buvo išsiųstas 22.30 val. numatyto balsavimo išvakarėse, o pačiame tekste atsidūrė anksčiau audringai diskutuoto aiškiai abejotino turinio ir fragmentų, apie kuriuos anksčiau visai nebuvo užsiminta.

Tą pačią naktį susirinko ir gyvybės bei šeimos gynėjai. Tokiu būdu jie organizavo bendrą pasipriešinimą ir pirmininkas buvo priverstas atšaukti nutarimą, o visa sesija baigėsi fiasko.

Minėta sėkmė 56-ojoje Gyventojų ir plėtros komiteto sesijoje buvo antrasis atvejis per pastarąsias savaites. Kaip kasmet Moters dienos proga JT organizuota 67-oji Moterų padėties komiteto sesija buvo panaši.

Radikalai vėl bandė įtraukti savo reikalavimus į sesijos darbotvarkę, bet sulaukė atkaklaus pasipriešinimo. Sesijos išvadų projekte buvo vulgarų lytinį švietimą skatinantis turinys ir vadinamosios moterų reprodukcinės ir seksualinės teisės, įskaitant „teisę į abortą“.

Prieš prasidedant sesijai, Ordo Iuris pateikė savo rašytinę poziciją Komisijai. Pareiškime buvo priminta, kad  JT dokumentuose pasikartojančios „reprodukcinės ir seksualinės teisės“ niekaip nesusijusios su tikrosiomis moterų teisėmis ir žmogaus teisėmis. Negana to, atkaklus abortų, kontracepcijos ir vulgaraus lytinio švietimo, kaip svarbiausių „moterų teisių“, propagavimas reiškia, kad tikros moterų problemos nustumiamos į paraštes.

Savo pozicijoje Ordo Iuris aptarė ir lytinio švietimo klausimą. Institutas nurodė,  kad JT rekomenduojamas C tipo lytinis švietimas, numatantis vaikų skatinimą „patyrinėti savo lytiškumą“, yra tikrai ne toks efektyvus, nei įgyvendinamas Lenkijoje A tipo lytinis švietimas, kuris ypač akcentuoja seksualinį susilaikymą. Šalyse, kurios įgyvendina „visapusį lytinį švietimą“ pagal JT rekomendacijas, paauglių abortų, lytiškai plintančių ligų ir seksualinių nusikaltimų statistika yra didesnė nei Lenkijoje.

Nepaisant didžiulio kairiųjų lobistų spaudimo, buvo suformuota plati šalių koalicija, kurios dėka iš galutinio dokumento buvo išbraukti kai kurie prieštaringi fragmentai.

Ginant tikrąją žmogaus teisių sampratą, Ordo Iuris taip pat dalyvavo JT Žmogaus teisių tarybos forume Ženevoje, kurio metu valstybių, JT agentūrų, mokslininkų ir NVO atstovai diskutavo apie būdus stiprinti demokratiją ir teisinę valstybę popandeminėje perspektyvoje.

Visose Forumo diskusijų grupėse kalbėjo Ordo Iuris tarptautinės teisės centro direktorė Weronika Przebierała, kuri pabrėžė, kad rūpinantis visuomenės sanglauda turi būti atsižvelgiama į pagrindinio socialinio vieneto, t. y. šeimos, gėrį, užtikrinant jai tinkamas vystymosi sąlygas.

Dar vienas svarbus žingsnis žengtas per neseniai įvykusį Jungtinių Tautų Šeštojo komiteto posėdį. Lenkija nepritarė lyties apibrėžimo išbraukimui iš Sutarties dėl nusikaltimų žmoniškumui projekto. Buvo siekiama, kad sutartyje lytis būtų apibrėžta pagal radikalias gender ideologijos sampratas ir nusikaltimu žmoniškumui taptų … nuolatinis santuokos, kaip moters ir vyro sąjungos, gynimas. JT humanitarinės programos galėtų netrukdomai šantažuoti Afrikos šalis, atšaukdamos pagalbą maistu, jei jos nesuteiks santuokos statuso homoseksualų sąjungoms.

Panašios grėsmės neabejotinai plauktų į Lenkiją ir kitas šalis iš Briuselio. Lenkijos ambasadorius atkreipė dėmesį į tai, kad Sutarties dėl nusikaltimų žmoniškumui projekte turėtų būti išlaikytas „sutartas ir kodifikuotas lyties apibrėžimas“ Romos statute, kuris padės išlaikyti būtiną „tarptautinės teisės nuoseklumą“.

Nemažai gender ir globalistų institucijų, veikiančių Niujorke jau daugelį metų, puikiai žino, kad būtent ten priimami pagrindiniai sprendimai. Tai tokie magnatai kaip Tarptautinė planuota tėvystė, Reprodukcinių teisių centras ar Tarptautinė gėjų ir lesbiečių asociacija. Turėtume susirūpinti, kad jokia Europos konservatorių organizacija neturi tokios atstovybės ir ekspertų komandos JT, kuri veiksmingai stabdytų gender, abortų ar antikrikščioniškas atakas pasauliniu mastu. Nes to, kas vyksta JT, dažnai negalima „atsukti atgal“ nacionaliniu lygiu. Jei pagrindinių vertybių gynėjai bus pasyvūs ir tylūs, radikalai greit tuo pasinaudos ir iškreips žmogaus teisių prasmę.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Masonai visais būdais, netgi sukčiaujant bei šantažuojant, ypač silpnesnes šalis, stengiasi pakreipti jungtinių tautų sprendimus sau reikalinga linkme.
    Ačiū lenkų teisininkų komandai Ordo Juris, visuomeninei organizcijai Citizen go ir kitoms, kurios aktyviai informuoja dalyvaujančias šalis ir visuomenę, buria koalicijas, rašo peticijas, apie masonų agresyvius bandymus primesti savo antivertybes aukščiausiame lygyje.
    Ačiū laikmečiui už šį straipsnį, kad informuoja apie šiuos be galo svarbius procesus.

  2. Alma Adamkienė viename interviu labai gražiai atsiliepė apie šeimą.Ji sakė,kad šeima yra svarbiausia gyvenime.Vakar delfyje buvo jos interviu ištraukos,prisiminimai.

  3. Dieve, laimink tuos atkaklius kovotojus prieš šėtono tarnus globalistus ir šeimos naikintojus. Galvokim, žmonės, už ką balsuosim. Studijuokim partijų programas, nors ir be to aišku, kad už tradicinę krikščionišką šeimą pasisako tik dvi Lietuvos partijos – NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS ir VALSTIEČIAI.

    Atsitokėkim ir nebalsuokim už socdemus – tai ta pati genderistinė konservatorių versija. Skvernelio „vardanlietuviai“ irgi yra Klauso Švabo darbotvarkės šalininkai. Apie liberalus ir laisviečius net neverta bekalbėt…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte