Tarptautinė organizacija „40 dienų už gyvybę”: gavėnios metu išgelbėta 680 kūdikių

ŠaltinisCNA

Trečiadienį tarptautinė organizacija „40 dienų už gyvybę” („40 Days for Life”) pranešė, kad per 2023 m. gavėnios kampaniją visame pasaulyje nuo abortų buvo išgelbėta 680 kūdikių, o iš viso nuo 2007 m., kai buvo pradėta ši iniciatyva, išgelbėta 23 528 vaikai, skelbia CNA.

Teigiama, kad per kampaniją, kuri truko nuo vasario 22 d. iki balandžio 2 d. liturginio gavėnios laikotarpio metu, pasaulyje taip pat buvo uždarytos trys abortų klinikos ir „trys darbuotojai atsivertė” į gyvybės gynėjų pusę.

Nuo šios iniciatyvos pradžios Jungtinėse Amerikos Valstijose visame pasaulyje buvo uždaryti 139 abortų centrai, o 250 abortų darbuotojų nusprendė pasitraukti iš šios pramonės, rašoma maldos ir pasninko kampanijos ispaniškoje interneto svetainėje.

Kalbant apie Iberoameriką, daugiausiai kūdikių išgelbėjo Kolumbija – 44, Meksika – 11, Ispanija – 10, Portugalija – 8, Argentina, Bolivija ir Hondūras – po 3, Ekvadoras ir Peru – po 2, Čilė – 1.

Lourdes Varela, „40 dienų už gyvybę” direktorė Iberoamerikoje, pabrėžia maldos svarbą kovoje už gyvybę, nes, pasak jos, jei nori nutraukti abortus, „pirmiausia turi melstis”.

„Raginame viso pasaulio tikinčiuosius atsiklaupti ant kelių prieš Dievą ir prašyti, kad Jis mus išgirstų ir išgydytų mūsų žemę”, – sakė ji, pabrėždama, kad „turime melstis už abortų centro ribų”, bažnyčioje, darbe, šeimoje, nes „Kristus mums sakė, kad demonus galima išvaryti tik per maldą ir pasninką, todėl abu šie dalykai eina koja kojon”.

Kalbėdamas apie pasninką, už gyvybę pasisakanti lyderė paaiškino, kad „tai auka, padedanti mums su Dievo pagalba peržengti savo ribas”.

Kampanijos metu „bažnyčios, šeimos ir grupės kviečiamos susivienyti kaip Kristaus kūnas dėl vieno tikslo”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte