Šventojo Juozapo metams – nauja svetainė

ŠaltinisKATALIKAI.LT

Kauno arkivyskupija pranešė, kad šių Šventojo Juozapo metų maldai ir ugdymo iniciatyvoms skiriama nauja katalikai.lt svetainė. Joje cituojami šiandien aštuntąsias savo buvimo popiežiumi metines švenčiančio popiežiaus Pranciškaus žodžiai apie šventąjį: „Šventasis Juozapas mums primena, kad žmonės, kurie atrodo gyvenantys slaptoje arba yra „antraeiliai“, atlieka neprilygstamą vaidmenį išganymo istorijoje“.

Svetainėje galime rasti svarbiausią informaciją apie šv. Juozapą, visuotinės Bažnyčios globėją. Taip pat informuojama, kad popiežiaus Pranciškaus paskelbtų Šv. Juozapo metų tikslas – kad kiekvienas tikintysis, sekdamas šio šventojo pavyzdžiu, galėtų kasdien stiprinti savo tikėjimą, idant pilnai įvykdytų Dievo valią. „Visi tikintieji kviečiami įsipareigoti maldai bei geriems darbams, kad šv. Juozapo, dangiškos Nazareto Šeimos galvos, padedami gautų paguodą ir sustiprinimą asmeniniuose bei visuomeniniuose sunkumuose, kurie kamuoja šiandienį pasaulį“.

Metų tikslui pasiekti padės Šv. Juozapo metais Bažnyčios teikiami visuotiniai atlaidai. Apie juos taip pat galime sužinoti naujoje svetainėje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis