Stanislawas Janeckis. Naujasis komunizmas ateina kirminų dietos pavidalu

ŠaltinisREMIX NEWS

Naujasis komunizmas ne tik panaikins mūsų laisves, nuosavybę, bet ir privers mus valgyti kirminus „drąsiame naujame pasaulyje“, panašiame į gulagą, rašo lenkų politikos apžvalgininkas ir publicistas Stanisławas Janeckis, kurio komentaro pagrindines mintis skelbiame.

Dabar jau aišku, koks naujas pasaulis mums ruošiamas, ir tai įvyks daug greičiau, nei manome. Dideli pokyčiai dažnai gali įvykti staiga, užtenka pažvelgti į bolševikų revoliuciją, nacistinę Vokietiją, Mao kultūrinę revoliuciją ar Pol Poto režimą Kambodžoje.

Kiekvienas „drąsus naujas pasaulis“ susideda iš laisvių suvaržymo, po kurio netrukus prasideda prasmių, vertybių, principų, prestižo hierarchijos, tradicijų ir papročių kvestionavimas bei socialinė inžinerija. Pasaulis turi būti apverstas aukštyn kojomis.

Senoji istorija turi būti sugriauta, o tradiciniai socialinės organizacijos būdai ištrinti. Individas turi jaustis bejėgis ir būti nušluotas kartu su vykstančiais neišvengiamais pokyčiais.

Paimkime kirminų atvejį. Senojoje visuomenėje ir kultūroje jų nemėgote ir jautėte jiems pasibjaurėjimą, reiškia, būsite priversti juos valgyti.

Kiekvienas „drąsus naujas pasaulis“ susideda iš laisvių suvaržymo, po kurio netrukus prasideda prasmių, vertybių, principų, prestižo hierarchijos, tradicijų ir papročių kvestionavimas bei socialinė inžinerija

Tikite vyrų ir moterų pasauliu, pagrįstu aiškiais biologiniais skirtumais, kurie pripažįstami visuomenėje, religijoje, kultūroje, teisinėje sistemoje ir ideologijose? Mes apversime tai aukštyn kojomis ir suteiksime žmonėms, net ir vaikams teisę iš naujo nuspręsti, kas jie yra.

Ar pripratote prie daugelio judėjimo formų? Pamirškite tai, bus įvestos naujos normos, kad niekas nenorėtų ir negalėtų sau leisti naudotis automobiliu. Netrukus nuspręsime, ką jūs valgysite ir kokiomis paslaugomis galėsite naudotis.

Kinijos socialinių kreditų sistema (SCS) yra kiekvieno „drąsaus naujo pasaulio“ kūrėjų svajonė. Čia kiekvienas žmogus yra stebimas ir vertinamas, o neatitinkantiems standartų neleidžiama naudotis daugeliu pilietinių teisių, taip pat prekėmis ir paslaugomis. Tokia sistema suteikia valdžią asmeniui ir verčia jį paklusti, kitaip jis bus paverstas priešu, kurį reikia pašalinti.

Naujoji komunistinė priespauda bus neišvengiama, nes ją sudarys glaudus valstybių ir didžiųjų korporacijų bendradarbiavimas. Valstybės turės vergų, o ne piliečių, korporacijos gaus pigią paklusnią darbo jėgą ir vartotojus. Vietoj utopinės lygybės tai iš tikrųjų sugrąžins mus į feodalizmą ir kastų sistemą.

Ypač svarbi priespaudos sudedamoji dalis bus teismų sistema, kuri kontroliuos ir atskirus asmenis, ir valstybes. Europos Teisingumo Teismas ir Europos Žmogaus Teisių Teismas yra gerai pasirengę tokiam vaidmeniui.

Tačiau neužtenka šiuos procesus pripažinti ar apie juos įspėti.

Jie turi būti sustabdyti didžiuliu maištu ir pilietiniu nepaklusnumu, kol visa tai neįgavo institucinių formų, kurias vėliau bus sunku sugriauti. Negalima turėti iliuzijų, kad ši komunizmo forma bus toleruotina. Ji bus priimtina tik tiems, kurie yra jos funkcionieriai.

Tai didelis pavojus, kuris gali paversti pasaulį vienu didžiuliu gulagu, žinoma, prisidengiant žmonijos pažanga.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

12 KOMENTARAI

 1. Svarbiausia yra nebijoti. Šventajame Rašte 365 kartus pakartota – NEBIJOKITE. Štai tie, kurie pasiduoda gąsdinimui, tai tie jau mirę. Kvailai atrodo laikmetis.lt su savo tokiais straipsniais.

  • kam reikia tokios Jūsų išpuikusios drąsos, jei šitaip iš aukšto žvelgiate į savo bailesnį artimą. Žmogaus puikybė – stipriausias velnio įrankis.

 2. Tik krikščionybės įsigalėjimas žemėje panaikino visas vergoves. Pakėlė moterį į lygias teises su vyrais. Tad baikime tas sapaliones skleisti, o mąstykime, kaip taikiu būdu keisti situaciją. Aišku viena, kad valdžiažmogiai yra įvaryti į kampą, nes jie bijo ir savų ir anų, kurie juos verčia tokius dalykus daryti. Tad kaip ir su karu okroje, ieškokime dialogo ir kompromisų ir taip žingsnis po žingsnio keiskime save ir juos.

 3. Komunizmas (iš lot. communis ‘bendras’) – marksistinėje teorijoje – visuomeninė-ekonominė santvarka, pagrįsta visuomenine gamybos priemonių nuosavybe, turėsianti pakeisti kapitalizmą…(iš vikipedijos)

  • Klasikus skaityti reikia, komuniaga. Mabifesto neskaitei? Ten gi apie komunistu partija raso – „lygesni uz lygius“ jie yra. Ar spec. privilegiju tiems lygesniems pasiilgai? – tai konservatroiai tas sovietmecio privilegijas pilnu tempu gaivina.

 4. kaip tik praeitą sekmadienį girdėjome Evangelijoje Kristaus gundymus. Duona, garbe, valdžia…Ne visi geba tokių pasiūlymų atsisakyti. O įgavę valdžią, įgauna ir pasitikėjimo savo protu…Pasijaučia esą protingesni už prolius…

 5. Labai geras tekstas. Ir niekados NEPAMIRŠKIME – kovid-19 „pandemija“ buvo „generalinė repeticija“. Reikia priešintis kiekviename žingsnyje ir atmesti šitą neomarksistinę diktatūrą. Kovo 5 dieną, kai eisite prie balsadėžių, pagalvokit, už ką atiduodat balsą. PRISIMINKITE, kaip tie žmonės elgėsi per PIŠPASIO diktatūros dienas.

  • Šiandien daug žmonių patiria socialinį, ekonominį neteisingumą. Žmonės jau niekuo nebetiki. Tokių dalykų kas vyksta ir kaip susidorojimas su žmonėmis dar nebuvo, kad žmogus taip neturėtų savo balso, orumo, būti saugus visuomenėje. Teisūs ir teisingumas tiems kas turi pinigų. Dieve mano kas darosi. Eikite balsuoti, būkite aktyvūs!!! Labai įdomu ką palaiko Bažnyčia?

   • Bet Byvis su Tešlagalve-yra pasimetę ir įsiutę-matydami,kiek dar daug ,ir vis daugėja neprtariančių!Man tai labai panašu į plandemijos evoliuciją,kai buvo gąsdinama,verčiama.Kai kurie,išsigando ,pritarė.Ir ,maždaug po metų,pradėjo praregėti-prasidėjo atvirkštinis procesas!Kur šiandie balsas tų ,kur garsiausiai šaukė ,agitavo,purvais drapstė ir smurtu grasino???Byvio veido išraiška prie surūdijusio tanko APGAILĖTINA!!!

   • ką palaiko bažnyčia? Gi visad rėkiama, kad bažnyčia neturi kištis į politiką. Nors bažnyčią sudaro ne tik dvasininkai, kurie beje taip pat yra šalies piliečiai ir turi savo asmeninę nuomonę. Bažnyčios nariai yra ir visi tikintieji, taip pat kiekvienas su savo nuomone. Tai kam tas klausimas „ką palaiko bažnyčia“?

 6. Straipsnyje yra išsakyta visa tiesa – Švabas savo knygoje yra atskleidęs liberalmasonų norus sukurti pasaulinį fašistinį totalitarinį režimą. Jų noruose yra žmones įstumti į visuotinę kontrolę, užvaldymą ir vergovę iki tokio lygio, kad čipų pagalba (kurių technologija egzistuoja jau kaip minimum 10 metų) valdytų taip pat emocijas ir mintis. Afrikos vergai buvo laisvesni palyginus su šių maniakų planuojama vergija, jie bent jau mintis turėjo laisvas. Švientajame Rašte rašoma, kad žmonės jokiais būdais nesileistų kad jiems būtų dedamas velnio ženklas nei ant rankos, nei ant kaktos, nes priėmę šį ženklą bus paversti velnio tarnais, kurie vykdys velnio nurodymus, kol galų gale visi bus sunaikinti. Netgi tie, kurie tikisi vadovauti pavergtiems žmonėms, planuojama kad bus sučipuoti ir lygiai taip pat pavergti. Prisiminkime, kad masonai yra ne tik ateistai, bet velnio tarnai, aukojantys juodąsias mišias.
  Labai teisingai autorius pasakė, kad yra reikalingas visuotinis visų žmonių nepaklusnumas visame kame tiek pasauliniams masonams, tiek jų tarnams čia Lietuvoje, visais galimais būdais – veiksmu, žodžiu ir malda, kuri pasiekia net ten, kur niekas nepasiekia. Visi kartu, vieningai.
  Vardan tos Lietuvos, vienybė težydi.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte