Skiepytis atsisakantis Vimbldono čempionas N. Djokovičius greičiausiai praleis „US Open” turnyrą

ŠaltinisFRANCE 24

Neseniai Vimbldono čempionu karūnuotas serbų tenisininkas Novakas Džokovičius pirmadienį pareiškė, kad mažai tikėtina, kad jis dalyvaus šių metų „US Open“ varžybose JAV, nes ir toliau atsisako skiepytis nuo koronaviruso.

Esant dabartinei situacijai, 35 metų žaidėjo neskiepytas statusas reiškia, kad jis nebus įleistas į Jungtines Valstijas žaisti turnyre, kuris prasidės kitą mėnesį.

Serbas buvo deportuotas iš Australijos dėl skiepų statuso šių metų sausį, kur negalėjo apginti Australijos atvirojo čempionato titulo.

„Šiuo metu negaliu vykti į Jungtines Valstijas, tikiuosi teigiamų naujienų, bet nėra daug laiko, nežinau, lieka tik viltis“, – sakė jis Serbijos transliuotojams RTS.

„Norėčiau žaisti „US Open“, bet jei tai neįvyks, tai ne pasaulio pabaiga ir jau ne pirmas „Grand Slam“, iš kurio turiu pasitraukti.

Serbas buvo deportuotas iš Australijos dėl skiepų statuso šių metų sausį, kur negalėjo apginti Australijos atvirojo čempionato titulo

„Man svarbu išlikti sveikam, fiziškai ir protiškai, todėl dar galiu žaisti ilgai ir šansų tai padaryti ateity tikrai atsiras“, – pridūrė jis.

Serbijos lyderis sekmadienį keturiais setais įveikė Nicką Kyrgiosą ir iškovojo septintą čempiono titulą  Anglijos turnyre bei 21-ą „Didžiojo kirčio“ turnyro karūną bendroje įskaitoje – atsilikdamas vos vienu nuo Rafaelio Nadalio.

„Žmonės manęs klausė, kalbėdami apie mano rekordus, koks mano mėgstamiausias titulas, ir aš jiems pacitavau vieną iš savo pavyzdžių, kurio nebėra su mumis, Kobe Bryantą“, – kalbėjo Djokovičius prieš tūkstantinę gerbėjų minią Belgrade.

„Mano mėgstamiausias titulas yra kitas“, – pridūrė jis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. puikiausiai gydo covidą.Žolinis antibiotikas,kurio yra kiekvienoje vaistinėje.Esam skiepyti,bet sirgom kas tris,kas du kartus ir puikiai išsigydėm+ vitaminai,žolės ir poilsis.

    • šiaip jau umcalor skirtas bronchito gydymui, sinusitą irgi neblogai patvarko, kas ten žino, gal ir Jūsų minėtu atveju nepamaišo?… Taip, jis žolinis. Pelargonijų pagrindu. Gamtoje, beje, visko yra. Tik reikia mokėti pasiimti.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte