Šiluvos piligrimų centras kviečia į kino vakarus

Šiluvos piligrimų centras kviečia drauge žiūrėti TV serialąIšrinktieji“ (ang. The Chosen).
Tai pirmasis serialas, pasakojantis apie Krist
ų, kuris vaizduojamas Jį sutikusių žmonių akimis.

Daugelis filmų apie Jėzų, sukurtų remiantis biblinėmis istorijomis, yra tarsi linijiniai, juose tiesiog vaizdais parodoma tai, kas užrašyta Biblijoje. Tai nėra blogai. Tačiau, vieno iš apžvalgininkų nuomone, „dauguma jų atrodo vienodai ir vaizduoja Kristų – superherojų, dalijantį patarimus lyg „sėkmės sausainukus“.

Ir štai pasirodo režisierius Dallasas Jenkinsas (Dalasas Džekinsas) su „Išrinktaisiais“. Ketvirtadieniais Šiluvos piligrimų centre nuo 18 val., kviečiame panirti į „Išrinktųjų“ istoriją, o po peržiūros – išgerti puodelį arbatos ar kavos bei visus norinčius – pasidalinti įspūdžiais. Serialas bus rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. peržiūrėjau kokias 8 serijas – apie Kristų jokios užuominos dar nepamačiau – gal vėlesnėse serijose bus? Nors jos visos su skirtingais siužetais, kuriuos vienija brolių noras rasti dingusį tėvą. Gal tai ši paieška ir yra prilyginta Dievo paieškoms? Bet man ten buvo daugiau siaubo filmai su labai įspūdingais efektais, o ne maldingas žiūrėjimas. Bet buvo įdomu ir tikrai įspūdinga!

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte