S. Skvernelio frakcija siūlo suburti laikiną kontrolės komisiją COVID-19 valdymui

ŠaltinisBNS

Sauliaus Skvernelio suburta demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ siūlo Seime suburti laikiną kontrolės komisiją COVID-19 pandemijos valdymui.

Kaip pranešė frakcija, komisiją sudarytų 11 Seimo narių pagal proporcinį Seimo frakcijų atstovavimo principą. Komisijai vadovautų Seimo pirmininkė.

Komisija atliktų parlamentinę kontrolę ir, pasak frakcijos atstovų, pateiktų siūlymus, kaip ir kokius teisės aktus keisti, siekiant „efektyvesnio pandemijos valdymo ir žmogaus teisių bei laisvių užtikrinimo“.

Frakcijos seniūnas S. Skvernelis sako, kad to reikia matant, jog šalyje susirgimų skaičius auga, Vyriausybei „nepavyksta suvaldyti koronaviruso pandemijos“, o taikomos priemonės kelia visuomenės pasipiktinimą ir klausimus dėl jų proporcingumo bei atitikimo teisės aktams.

„Matome didelį nepasiskiepijusių ir nenorinčių skiepytis asmenų skaičių, kylančius protestus, nuolatinės patikimos informacijos trūkumą ir viešos diskusijos apie vakcinaciją stoką. Todėl rūpinantis visuomenės sveikata ir gerove, Lietuvoje turi būti taikoma nuolatinė parlamentinė kontrolė Vyriausybės priimamiems sprendimams, kuriais yra ribojamos asmens teisės ir laisvės“, – teigia S. Skvernelis.

Frakcijos nario Tomo Tomilino teigimu, ši komisija siektų pašalinti pandemijos valdymo teisės aktų spragas ir dviprasmybes, taisyti tam tikrų priemonių „neproporcingą taikymą“, kviestų įvairių sričių ekspertus.

Tikimasi, kad nutarimo projektas bus patvirtintas jau artimiausiomis dienomis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Aciu skverneliui uz tarptautini migracijos pakta, LGBT ivesta kvota vyriausybes rumuose, keliuka grazu, pati Svaba, ir kitas dovaneles..

  2. Tegul nejuokina tas svarkelis zmoniu,mat jis vykdys“demokratija“,jau mateme jo vadovavime kaip buvo gaudomi zmones po laukus ar miskus be kaukiu,o baudos buvo tukstantines,jie abu su beryga vykde fasizma,o dabar neva demokratiskai vykdys genocida,matyt jo draugelis svabras pamoke,kaip reik daryti demonokratija,na nepatikimas zmogus tas skvernas!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis