Rusija uždraudė atvykti į šalį 500 JAV piliečių, įskaitant B. Obamą

ŠaltinisAFP-BNS

Rusija penktadienį pareiškė, kad, reaguodama į Vašingtono nustatytas sankcijas, uždraudė atvykti į šalį 500 amerikiečių, įskaitant buvusį prezidentą Baracką Obamą (Baraką Obamą).

„Reaguojant į Rusijai priešiškas sankcijas, kurias nuolat nustato [JAV prezidento Joe] Bideno (Džo Baideno) administraciją, … į Rusijos Federaciją uždraudžiama atvykti 500 amerikiečių“, – paskelbė užsienio reikalų ministerija ir pridūrė, kad šių JAV piliečių sąraše yra ir B. Obama.

Penktadienį Jungtinės Valstijos į savo sankcijų juodąjį sąrašą įtraukė dar šimtus bendrovių ir fizinių asmenų, siekdamos dėl Kremliaus karinės invazijos į Ukrainą toliau didinti spaudimą Rusijos ekonomikai.

„Vašingtonui jau seniai reikėjo išmokti, kad nė vienas priešiškas žingsnis prieš Rusiją neliks be atsako“, – pabrėžė Rusijos užsienio reikalų ministerija.

Į sąrašą pateko, be kita ko, televizijos laidų vedėjai Stephenas Colbertas (Stivenas Kolbertas), Jimmy Kimmelis (Džimis Kimelis) ir Sethas Meyersas (Setas Mejersas), televizijos CNN naujienų laidų vedėja Erin Burnett (Erin Burnet) ir televizijos MSNBC laidų vedėjai Rachel Maddow (Reičel Medou) bei Joe Scarborough (Džo Skarboro).

Rusija pareiškė į juodąjį sąrašą įtraukusi senatorių, Kongreso narių ir tyrimų institutų narių, kurie „dalyvauja skleidžiant rusofobiškus požiūrius ir melagienas“. 

Į sąrašą pateko ir bendrovių, kurios „tiekia ginklus Ukrainai“, vadovų.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte