Rokeris A. Cooperis: penktą ryto gerdamas kavą skaitau Bibliją

Amerikos roko žvaigždė Alice’as Cooperis (Elisas Kuperis) žurnalistams prisipažino, kad kasdien skaito Bibliją ir meldžiasi bei įspėja žmones apie velnio pinkles.

Vėlai krikščionimi tapęs A. Cooperis teigia, kad kasdien stengiasi, jog Dievas jo gyvenime būtų pirmoje vietoje.

Neseniai vienam laikraščiui duotame interviu Detroite (Mičigano valstijoje JAV) gimęs vyras pasidalijo savo kasdienine rutina ir tuo, kad Dievas yra labai svarbi jos dalis.

„Keliuosi prieš saulę; 5 val. ryto yra mano laikas. Tiesiai iš lovos einu pasidaryti puodelį kavos, pasiimu Bibliją ir valandą praleidžiu skaitydamas ir melsdamasis“, – atskleidė A. Cooperis žurnalistams.

„Per dieną perskaitau porą skyrių“, – prisipažino roko žvaigždė, ir sakė, kad tai jį nuteikia pozityviai.

Anksčiau dainininkas yra liudijęs, kaip Jėzus išgelbėjo jį nuo nuodėmingo gyvenimo, įskaitant priklausomybę nuo kokaino. Nuo to laiko jis stengiasi padėti savo bendraamžiams ir net padovanojo Bibliją savamoksliui satanistui Marilynui Mansonui.

Rokeris atskleidė, kad gerą kūno formą palaiko žaisdamas golfą šešias dienas per savaitę, ir sakė, kad alkoholio atsisakymas taip pat padėjo jam išlaikyti gerą sveikatą.

„Ačiū [žmonai] Sheryl (Šeril) – ji nusiuntė mane gydytis ir jau 39-uosius metus esu blaivus“, – dėkojo jis.

Buvimas tėvu rokeriui viską gyvenime pakeitė. „Tai suteikė man priežastį išlikti blaiviam. Scenoje buvau Alice, bet po pasirodymo skubėjau būti tėčiu. Toks gyvenimas buvo geresnis už gyvenimą su buteliu.“

A. Cooperis taip pat papasakojo apie darbą savo labdaros organizacijoje „Solid Rock“, Arizonoje įsikūrusioje ne pelno siekiančioje organizacijoje, kurios pagrindinis tikslas – padėti paaugliams.

„Mes įsteigėme vietą, į kurią kiekvienas paauglys gali ateiti ir nemokamai išmokti groti bet kokiu instrumentu. Muzika pakeitė mano gyvenimą; tikiuosi, kad mes galime pakeisti dar kelis“, – sakė jis žurnalistams,

Vis dar mėgstantis siaubo filmus ir baisius klounus savo namų studijoje, A. Cooperis baigė interviu perspėjimu apie velnią.

„Retai kada atsigulu į lovą vėliau nei 11 val. Tada kurį laiką meldžiuosi, – pažymėjo jis. – Tikiu dangumi ir pragaru. Žmonės mano, kad velnias yra su ragais ir smailia uodega. Žmonės, jūs taip toli nuo tiesos“, – sakė dainininkas.

Toliau paaiškino: „Velnias bus geriausiai atrodantis, sklandžiausiai kalbantis vaikinas kambaryje. Jis leis jums pasijusti vertu milijono dolerių. Bet geriau saugokitės, nes jis turi visai kitokių planų jums“.

Rokeris šiuo metu ruošiasi gegužės 23 d. prasidėsiančiam turui po Jungtinę Karalystę kartu su grupe „The Cult“.

Prieš daugelį metų pastoriaus Grego Laurie (Grego Lori) trumpame vaizdo klipe A. Cooperis paaiškino, kodėl jis vis dar yra grupės „Hollywood Vampires“ narys kartu su Johnny Deppu (Džoniu Depu) ir „Aerosmith“ nariu Joe Perry (Džo Periu).

Taip pat dainininkas sakė, kad kartą, įtikėjęs į Kristų, svarstė galimybę pasikeisti vardą, tačiau pastorius patarė to nedaryti.

„Žiūrėk, kur Jis (Dievas) tave pastatė. Na ir kas, kad esi Alice Cooperis, – dabar seki Kristumi. Esi roko žvaigždė, bet negyveni rokeriško gyvenimo. Dabar tavo gyvenimo būdas yra tavo liudijimas“, – prisiminė jis pastoriaus pasakojimą.

Interviu metu A. Cooperis atskleidė, kaip stipriai tikėjimas Kristų pakeitė jo gyvenimą ir paveikė muzikinę karjerą. Nors kadaise seksas, narkotikai ir alkoholis buvo jo sceninis šūkis, nuo to laiko viskas pasikeitė

„Vienas iš mano albumų, „The Last Temptation“ (liet. „Paskutinis gundymas“), buvo pardavinėjamas krikščioniškuose knygynuose, o mano įrašų kompanija negalėjo suprasti, kodėl“, – atskleidė A. Cooperis. Tuo metu jis su žmona sakė lankantys Camelbacko Biblijos bažnyčią Paradaizo Valyje, Arizonos valstijoje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte