Religinėje dramoje „Tėvas Stiu“ išvysime M. Wahlbergą ir M. Gibsoną

Tikrais įvykiais paremtoje religinėje dramoje „Tėvas Stiu“ (Father Stu) didžiajame ekrane susitinka Holivudo žvaigždės Markas Wahlbergas ir Melas Gibsonas.

„Sony Pictures“ filmas, kurio scenarijaus autorė ir režisierė Rosalinda Ross, pasirodys kino teatruose Didįjį penktadienį (balandžio 15 d.), o jo pagrindinė mintis – tikėjimas. Šis filmas taip pat yra Ross režisūrinis debiutas.

„‘Tėvas Stiu‘ pasakoja apie boksininką tapusį kunigu tėvą Stiuartą Longą ir jo įkvepiančią kelionę nuo savigraužos iki atpirkimo”, – rašoma filmo anotacijoje.

M. Wahlbergas, kuris taip pat yra filmo prodiuseris, vaidina pagrindinį personažą, o jam talkina „Oskaru“ apdovanotas Melas Gibsonas. Kiti filme vaidinantys aktoriai yra Jacki Weaver ir Teresa Ruiz.

„Tėvo Stiu kelionė nuo maištininko iki dvasininko įkvėpė daugelį, įskaitant ir mane”, – sakoma Wahlbergo pareiškime, kuriuo jis pasidalijo su leidiniu „The Christian Post”.

„Rouzė atliko neįtikėtiną darbą perteikdama tai, kas jis buvo ir kaip paveikė sutiktus žmones. Tikiuosi, kad šiuo filmu mes išsaugosime jo dvasią ir tęsime jo gerus darbus”.

Tikėjimo įkvėptas filmas yra paremtas tikra istorija, kurią M. Wahlbergas „kūrė ne vienerius metus”.

R. Ross, kuri taip pat yra aktorė, anksčiau artimai bendravo su Melu Gibsonu, su kuriuo turi bendrą vaiką.

Šiuo metu M. Gibsonas taip pat dirba prie „Kristaus kančios“ tęsinio ir buvo atrinktas rašyti scenarijų bei režisuoti filmus „Laukinė gauja” (Wild Bunch) ir „Mirtinas ginklas 5″ (Lethal Weapon 5) kompanijai „Warner Bros“.

Ankstesniame interviu Niujorke leidiniui „The Christian Post” Wahlbergas atviravo apie savo tikėjimą. Tuomet aktorius aiškino, kaip jam svarbu leisti laiką su Dievu.

M. Wahlbergas atskleidė, kad šeštadienio vakarą mieliau eis į bažnyčią nei žiūrės Brodvėjaus spektaklį, ir sakė, kad mėgsta kiekvieną dieną pradėti ir baigti apmąstydamas savo tikėjimą.

„Tai ir yra svarbiausia. Žinote, man tai tiesiog būdas, kuriuo mėgstu pradėti dieną ir ją užbaigti”, – sakė Wahlbergas, aiškindamas, kodėl viešėdamas Niujorke nusprendė eiti į bažnyčią, užuot pirkęs bilietus į miuziklą. 

„Aš – labai palaimintas ir man labai pasisekė. Būtent dėl to, kad daug dėmesio skyriau savo tikėjimui ir šeimai, man pavyko pasiekti tiek daug dalykų. Taip pat ir dėl nesėkmių, nusivylimų ir praradimų, gyvenimas nėra lengvas”, – pabrėžė jis.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte