R. Šarknickas kirto V. Blinkevičiūtei: balsuoja kartu su valdančiais, o kalba priešingai

Seimo narys, LVŽS frakcijos atstovas Robertas Šarknickas pasipiktino socialdemokratų lyderės Vilijos Blinkevičiūtės pasisakymais. Pranešime spaudai seimo narys teigė, jog V. Blinkevičiūtė užsiima demagogija, o jos veiksmai -hipokritiški.

„Ko nepadarysi dėl savo ir mažų socialdemokratų reitingų, kurie, manau, yra iš piršto laužti. Kodėl laužti, todėl, kad didžioji Lietuvos dauguma nepritaria socialdemokratams už paramą konservatoriams dėl partnerystės, Stambulo konvencijos, narkotikų dekriminalizavimo ir kitų nenaudingų žmonėms sprendimų <..> Visų pirma, sėdėti Europos Parlamente ir iš ten siųsti prie kavos puodelio parašytus tekstus medijoms yra labai paprasta, lengva ir patogu. Nieko pati nedarau, bet dėl reitingų patriukšmauti galiu, nors nesutarimų pačioje socialdemokratų partijoje yra apstu. Vienas iš pavyzdžių, kad ponia Blinkevičiūtė nuolat palaiko valdančiųjų teikiamus įstatymus, balsuoja kartu su konservatoriais, liberalais ir Laisvės partija. Tačiau poniai prieštarauja keli garbingi socialdemokratai Seime, gaila, tik keli, – dėstė parlamentaras.

„Nemanau, kad turite kompetencijos labai kritikuoti dešiniuosius, kai pati palaikote partnerystę ir kitus dešiniesiems radikalius sprendimus, juk pati sužlugdėte „Sodros“ biudžetą ir kai pati esate tik pati sau, bet ne mažai grupei tikrų socialdemokratų, kurie taip pat traukiasi iš socialdemokratų skyrių“, – situaciją socialdemokratų partijoje komentavo „valstietis“ R. Šarknickas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Pas juos tokia taktika daryti viena, o sakyti kita, paziurekit kaip jie moka visi graziai kalbeti, kaip simonyte, ta pati blinkeviciute, kalbeti tik daug, o apie ka net neziuti

  2. Pas juos tokia taktika daryti viena, o sakyti kita, paziurekit kaip jie moka visi graziai kalbeti, kaip simonyte, ta pati blinkeviciute, kalbeti tik daug, o apie ka net neziuti

  3. Taip, su Blinkevičiūte taip jau yra. Jeigu ji ir toliau bus už partnerystę, Stambulo konvenciją, narkotikų dekriminalizavimą ir kitų nenaudingų žmonėms sprendimus, tai TIKRIEJI socialdemokratai nuo jos pasitrauks. O tie, kurie balsavo ar ketina balsuoti ,,UŽ“, nėra tikri socialdemokratai, o prisitaikėliai, kuriems svarbi ne Tauta, o jų postai.

  4. Taip, su Blinkevičiūte taip jau yra. Jeigu ji ir toliau bus už partnerystę, Stambulo konvenciją, narkotikų dekriminalizavimą ir kitų nenaudingų žmonėms sprendimus, tai TIKRIEJI socialdemokratai nuo jos pasitrauks. O tie, kurie balsavo ar ketina balsuoti ,,UŽ“, nėra tikri socialdemokratai, o prisitaikėliai, kuriems svarbi ne Tauta, o jų postai.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis