Prieš V. Putiną galime kovoti tik atmetę liberalizmą

Kol mūsų visų mintys ir dėmesys sutelktas kariaujančioje Ukrainoje, Lietuvos valdantieji ruošiasi ne šalies gynybai, o seksualinės revoliucijos įgyvendinimui.

Nepaisant karo padėties aplink mus, šalį valdantys liberalai sprendžia ne krašto apsaugos klausimus, bet Seimo pavasario sesijoje vėl grąžina visuomenę skaldančius ir šeimos sampratą ardančius įstatymus.

Laisvės partijos nario T. V. Raskevičiaus žodžiais tariant Lietuvai būtina „nedelsiant įteisinti gėjų partnerystę ir tokiu būdu pademonstruoti, kad esame Vakarų, o ne Rusijos pasaulio dalis“.

Turint omenyje, kad homoseksualų partnerysčių įteisinimui nepritaria daugiau nei 80 proc. apklaustųjų Lietuvos gyventojų, tokios iniciatyvios įtemptu metu šalyje yra mažų mažiausiai skaldančios. Dar daugiau, tokiais pareiškimais liberalų atstovas visus, ginančius prigimtinę šeimą, taigi, absoliučią daugumą šalies gyventojų, netiesiogiai išvadina dar ir V. Putino Rusijos rėmėjais.

Nepaisant to, lyg stengiantis sukurti priešus šalies viduje, už šeimą kovojančios organizacijos Lietuvoje staiga apkaltinamos tarnavimu Kremliui. Siekis prorusiškumo korta „užmušti“ oponentus, ginančius šeimą, yra ypač originali mūsų šalyje.

Liberalai nutyli elementarią tiesą, kad šeima visame pasaulyje ginama nepriklausomai nuo Rusijos interesų

Visa Europa ir visas pasaulis nusėtas šeimos gynėjų sambūriais ir organizacijomis. Prancūzijos, Italijos ar JAV šeimų gynėjų niekas nekaltina tarnavimu Kremliui, nes tai atrodytų tiesiog juokinga. Tačiau dėl mūsų regiono saugumo iššūkių, Rusiją suvokiant kaip akivaizdų agresorių, prieš šeimos gynėjus ištraukiama „Kremliaus korta“.

Liberalai nutyli elementarią tiesą, kad šeima visame pasaulyje ginama nepriklausomai nuo Rusijos interesų, o šeimos gynimas jos šalininkų vienareikšmiškai suvokiamas kaip tarnavimas Lietuvos interesams.

Rusijos valdžia gyvena nuolatinėje konfrontacijoje su Vakarais ir todėl stengiasi pasinaudoti bet kuriuo atsiradusiu nesutarimu, įskaitant ir dabartinį ginčą Lietuvoje dėl vienalyčių partnerystės.

Todėl tokie valdančiųjų Seimo narių pasiūlymai ir epitetai šiuo metu turėtų būti vertinami ne tik „kultūrinių karų“, bet ir nacionalinio saugumo kontekste. Ne tik kaip valstybės ląstelę – šeimą silpninantys ir gyventojus kiršinantys veiksniai, bet ir kaip papildomi veikimo įrankiai, kuriuos suteikiame V. Putinui.

Liberalų Seimo nariai ignoruoja, kad būtent jų Lietuvoje stumiamos LGBT reformos ir seksualinė revoliucija formuoja Rusijos propagandai palankią terpę. Didelė dalis Lietuvos gyventojų, nepritariantys liberalų siekiams ardyti šeimos sampratą, jaučiasi visiškai ignoruojami Lietuvos valdžios ir tampa ypač paveikūs tokią seksualinę revoliuciją kritikuojančios rusų propagandos.

Naikindami Lietuvoje šeimos sampratą, mes patys leidžiame Rusijai užimti tradicinių vertybių gynėjos vaidmenį, savo kanalais aiškinančią apie vis labiau pūvančius Vakarus, degraduojančią mūsų šalį ir sėjant nepasitikėjimą mūsų rinktais politikais bei valstybe apskritai.

V. Putinui pasitarnauja ir liberalia pasaulėžiūra grįsta „vertybinė“ Lietuvos užsienio politika.

Vyriausybės šalininkams smalsu, kodėl vertybinės užsienio politikos kritikai pritilo. Nepaisant to, kad karinės įtampos metu kritikams nėra priimtina nuolatos „kalti“ valdžią, viešoji erdvė tiesiog pritvinkusi valdžios šalininkų liguistų įrašų apie „nutildytus užsienio politikos kritikus“.

Gluminantis šis noras provokuoti savo vidaus politinius oponentus karo metu. Ar valdžiai karas neegzistuoja, tik jos kritikams? Šiuo metu vertybinės užsienio politikos formuotojai į jos turinį įtraukia bet kurį vidaus politikos klausimą, dėl kurio Lietuvoje kildavo ginčai, tokiu būdu nuslėpdami ne tik savo pačių klaidas, bet ir visus kritikus įvardindami Rusijos agresijos rėmėjais.

Tačiau dedant faktus ant stalo apie valdžios vykdytą vertybinę užsienio politiką, šiandien galime ne tik kalbėti, bet ir matyti tiesiog pragaištingus tokios politikos rezultatus ir ne tik Lietuvai. Visiškai nuo bet kokių santykių su Vakarais izoliuotas ir vertybinės užsienio politikos kūrėjų į Rusijos glėbį įstumtas Baltarusijos diktatorius A. Lukašenka tapo de facto eiliniu Rusijos generolu.

Jeigu patys ukrainiečiai net neįsivaizdavo, kad gali būti bandoma okupuoti Kijevą, įvedant armiją iš Baltarusijos teritorijos, tai šiandien tas tapo realybe. Remiantis klasikais, kas galėtų paneigti, kad būtent toks Lietuvos užsienio politikos rezultatas ir sudarė kaip niekada palankias sąlygas Rusijai suduoti Ukrainai smūgį ne tik iš Rytų, bet ir iš Šiaurės?

Todėl kyla dar aktualesnis klausimas: ar vertybinės užsienio politikos kūrėjai ir vykdytojai yra šiandien pasiruošę pripažinti klaidas ir prisiimti savo atsakomybę Ukrainos okupacijos kontekste?

Kovoti prieš V. Putiną būsime pajėgūs tik tada, kai nustosime ieškoti vidaus priešų ir atmesime liberalias seksualines reformas mūsų Seime bei užtikrinsime, kad kitos šalys, mūsų vykdomos politikos dėka, nebus stumiamos į Rusijos glėbį.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

 1. Nebesuvokiu, ar mūsų valdžioje esantieji yra suderinę savo veiksmus su Putinu, ar jiems netyčia taip gaunasi, nes jų veikimas tiek užsienio politikoje, tiek vidaus yra naudingas būtent Putinui.

 2. liberali ,stabų rūšies pasaulėžiūra yra didelė parama Putinui.Tik ji ir leido pradėti šį karą,artindama Kremliaus puolimą ir pas mus.Vakarų šventinė pasaulėžiūra bankrutavo.Kol to nesuvoks Briuselis,tol karas tęsis ir galime sulaukti svečių ir mes.Labai netikėtai.

 3. Ka valdžia vartoja, kai nusprendžia Lietuvoje nepaprastąją padeti įvesti? Totalus nukvakimas – tokios nesąmones net Ukrainos kaimynai nepadarė.

 4. stebiuosi, ir pikta, kad nuteistas žmogus už lytinį priekabiavimą, gali būti renkamas į seimą, kur sau įprastu būdu gina abejotinas teises ir perša visiems stebuklingą būdą tapt vakariečiais, savotišką būdą atsiskirti nuo Rusijos pasaulio…
  O jei aš ir be to nesijaučiu rytų pasaulio dalimi?..
  Ir apskritai Lietuva yra geografinis Europos centras… Tuo viskas pasakyta!
  Pritariu D. Petkaus išsakytoms mintims ir viliuosi, kad esamą kritinę padėtį reguliuos brandūs bei kompetetingi Lietuvos žmonės.

 5. kadangi tikrai esu iš kaimo, tai savo vaikams “išverčiau” į kaimiečių kalbą Raskevičiaus pasiūlymą parodyti, kad mes vakariečiai . Tai skamba taip :”aš, boba, prisisiųsiu dirbtinį b.. į ir tapsiu europiete”.. Suprantama, vyrams teks nusirėžti.. Tik tiek nedaug tereikia (pagal Raskevičių ir co), kad taptume vakariečiais…Tokių Europos salelių turime savo šalelėj. Žiegždriuos, Rokišky…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte