Premjerė susitiko su Maltos ordino Didžiuoju kancleriu

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su Maltos ordino Didžiuoju kancleriu Albrechtu Freiherriu von Boeselageriu ir aptarė dvišalius santykius bei ordino veiklą Lietuvoje.

Šiais metais minėsime 30-ąsias Lietuvos ir Maltos ordino diplomatinių santykių metines. Ordino parama Lietuvai, pradėta teikti vos tik atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, buvo svarbi valstybei ir žmonėms.

„Maltos ordino pagalbos tarnyba Lietuvoje išvystė įspūdingą labdaringą veiklą. Maltos ordino kryžius mūsų šalyje tapo visuotinai atpažįstamu ženklu. Maltiečiai Lietuvoje prisideda prie socialinės atskirties mažinimo. Maltos ordino pagalbos tarnyba per koronaviruso pandemiją teikė pagalbą labiausiai paveiktoms asmenų grupėms. Džiaugiuosi, kad Lietuva jau ir pati iš paramos gavėjos tapo besidalijančia tarptautinės bendruomenės nare“, – sakė I. Šimonytė.

Susitikime buvo aptarta nelegalios migracijos per Lietuvos ir Baltarusijos sieną tema bei Maltos ordino veikla šioje srityje.

Maltos ordinui ir ypač ordino pagalbos tarnybai premjerė padėkojo už bendradarbiavimą integruojant migrantus. Tokios tarptautinės patirties Lietuvai labai reikia.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis