Prancūzijos sporto ministrė: argentiniečiai – neelegantiški laimėtojai

ŠaltinisAFP-BNS

Prancūzijos sporto ministrė Amelie Oudea-Castera (Ameli Udėja-Kastera) argentiniečius, triumfavusius Pasaulio futbolo čempionate ir pasišaipiusius iš prancūzų žvaigždės Kyliano Mbappe (Kiliano Mbapės), penktadienį pavadino „neelegantiškais laimėtojais“ ir apkaltino juos vulgarumu.

„Kaip mūsų… komanda mokėjo elegantiškai pralaimėti, taip argentiniečių veiksmai po šios pergalės nebuvo verti rungtynių, kurias matėme“, – prancūzų radijui RTL sakė ministrė.

A. Oudea-Castera paminėjo vartininką Emiliano Martinezą (Emilianą Martinesą), pergalės parade Buenos Airėse ėjusį su kūdikį vaizduojančia lėle, ant kurios veido buvo užklijuota K. Mbappe veido nuotrauka.

Iškart po rungtynių iš argentiniečių persirengimo kambario pasigirdo raginimas surengti „tylos minutę… Mbappe“.

K. Mbappe įmušė tris įvarčius per pasaulio čempionato finalą, o ketvirtąkart pasiuntė kamuolį į E. Martinezo vartus per 11 metrų baudinių seriją.

„Man tai atrodo niekinga, – apie argentiniečių pašaipas sakė A. Oudea-Castera. – Tai tiesiog vulgaru, nederama, išties neverta tos progos.“

„Šitas Emiliano Martinezas nepasižymi. Tai gan apgalėtina“, – sakė ministrė.

Ji išreiškė pasitenkinimą tuo, kad Prancūzijos futbolo federacijos (FFF) prezidentas Noelis Le Graetas parašė kolegai argentiniečiui skundą dėl „nenormalių ekscesų“ pergalės šventėje.

FFF taip pat nurodė ketinanti pateikti skundus dėl prancūzų sirgalių, skelbusių rasistinius komentarus socialinėje žiniasklaidoje dėl kai kurių prancūzų žaidėjų nesėkmių finale.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. nors argentiniečiai ir nugalėtojai, o aš sirgau būtent už juos, bet po varžybų jų elgesys nuvylė mane. Beje, ir Mbappe buvo kaip stuobrys, kaip medis nematančiom akimis, kai Macronas jį guodė ir sveikino.
    Labai iškalbinga foto, kur Martinezas laiko savo apdovanojimą vienoje vietoje, kvailai išsišiepęs, o Kataro princas išdidžiai ir atsiribojęs stebi šį kvailumo apsireiškimą. Ši nuotrauka labai iškalbinga ir princas parodo argentiniečio neadekvatumą.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte