Prancūzijos feministės sukūrė platformą, skirtą kovoti su translytiškumo ideologija

ŠaltinisCNE NEWS

Dvi prancūzų feministės įkūrė „Femelliste“, kad į viešą diskusiją įtrauktų „moterų, kurios nedrįsta prieštarauti translytiškumui, balsus“.

Autorių teigimu, translytiškumo ideologija yra pavojinga jaunimui, nes neigia biologinę tikrovę.

Dora Moutot ir Marguerite Stern mato, kad prieš jų akis kyla audra – translytiškumo ideologija.

„Tai politinis aktyvistų, kurie nebūtinai visi yra translyčiai, projektas, bandantis įsiskverbti į visas visuomenės gyvenimo sritis“, – teigia jos prancūzų dienraštyje „Le Figaro“.

„Anglosaksų pasaulyje šis reiškinys yra daug labiau pažengęs nei Prancūzijoje, tačiau mūsų šalis eina ta pačia kryptimi“, – perspėja moterys.

Pasak dviejų aktyvisčių, ši ideologija ypač pavojinga jaunimui: „Ji neigia biologinę tikrovę ir yra pavojinga visiems jauniems žmonėms sakyti, kad biologinė lytis neegzistuoja, kad viskas, kas svarbu norint apibrėžti save, yra lytis“.

Jos įžvelgia pavojų, kuris kyla netoli Prancūzijos esančiose šalyse.

„Ispanijoje ar Šveicarijoje siekiama leisti bet kam pakeisti lytį administraciniu būdu, pateikus paprastą prašymą savivaldybei, be jokių medicininių ar psichologinių svarstymų. Prancūzijoje mes nebūtinai esame toli nuo to“.

„Le Figaro“ straipsnyje abi feministės taip pat kritikuoja žiniasklaidą.

Dora Moutot teigia: „Deja, šiandien dalis vadinamosios kairiosios spaudos pasitenkina tuo, kad kalba apie mus, vadindama mus dešiniųjų pažiūrų aktyvistėmis, arba „fachos“. Šioje žiniasklaidoje mes neturime jokios tribūnos, mums nesuteikiama galimybė išreikšti savo nuomonę“.

Tačiau „žiniasklaida tiesiog apsivertė, kai tik pradėjome kalbėti apie transidentifikuotus žmones“, – teigia prancūzė M. Stern.

„Laikau save didesne feministe nei anksčiau. Būti feministe taip pat reiškia mąstyti priešingai. Mūsų požiūrio tikslas – sugrąžinti moteris į feminizmo centrą. Norime būti šalia, kad kai žmonės pradės abejoti translytiškumo ideologija, mes galėtume jiems pateikti atsakymus.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte