Prancūzėms – nemokama kontracepcija

ŠaltinisAP-BNS

Prancūzija nuo kitų metų suteiks nemokamą kontracepciją visoms moterims iki 25 metų amžiaus, ketvirtadienį pranešė sveikatos apsaugos ministras.

Į šią nuo sausio 1 dienos startuojančią programą taip pat įtrauktos nemokamos gydytojų konsultacijos dėl kontracepcijos, pranešė ministras Olivier Veranas (Olivjė Veranas) per televiziją „France-2“.

Kontraceptinės priemonės merginoms iki 18 metų buvo nemokamos ir anksčiau, tačiau nuo šiol amžiaus riba visoms moterims padidinama iki 25 metų.

Pasak O. Verano, jaunos moterys dabar mažiau naudojasi apsaugos nuo nėštumo priemonėmis nei anksčiau, ir pagrindinė to priežastis yra finansinė. Konkrečių duomenų ministras nepateikė. 

Prancūzijos sveikatos apsaugos sistema padengia dalį nėštumo kontrolės išlaidų, bet ne visas.

„Netoleruotina, kad moterys negali apsisaugoti, negali naudoti kontraceptinių priemonių, jei toks yra jų pasirinkimas, nes tai joms būtų per brangu“, – kalbėjo O. Veranas.

Apie kontraceptines priemones vyrams ministras neužsiminė.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Prancūzijos emancipuoklės dabar laisvu ir nevaržomu seksu galės mėgautis net iki 25 metų amžiaus. Kai tuo tarpu Prancūzijos musulmonės gimdys ir augins vaikučius. Mirties ir hedonizmo kultūros atstovės pačios sau užkirs kelią reprodukcijai. Pasaulis valosi.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis