Pranciškus susitiko su skurdo prispaustomis translytėmis

Trečiadieniais įprastos bendrosios popiežiaus audiencijos pabaigoje dvi argentinietės, urugvajietė ir perujietė, laimingos ir netikėdamos tuo, kas vyksta, susitiko su popiežiumi Pranciškumi padėkoti už pagalbą, kurią sunkiu metu suteikė Bažnyčia. Popiežius translytėms dovanojo rožinio vėrinius.

Prieš dvejus metus šios translytės paprašė Romos kurortinio pajūrio miestelio Torvajanikos parapijos klebono Andrea Conocchia (Andrėja Konokja) pagalbos. Ši istorija apskriejo visą pasaulį.

Translytės dirbo prostitutėmis Romos pakrantės miestelyje, tačiau dėl pandemijos apribojimų klientų nebeliko, ir ištisas savaites jos nebeturėjo iš ko pragyventi, tad buvo priverstos badauti. Čia į pagalbą joms atėjo Bažnyčia.

Parapijos klebonas kreipėsi į Vatikaną, ir popiežiaus išmaldininkas kardinolas Konradas Krajewskis (Konradas Krajevskis) nedelsdamas atsiuntė pagalbą.

Kardinolas, nustebintas visuomenės dėmesio, Italijos dienraščiui paaiškino: „Žinoma, mes joms padėsime“.

„Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti, aš jus atgaivinsiu“, – sako Jėzus. Tai Evangelija. Šie žmonės buvo alkani, o mes visi esame Dievo vaikai. Jos kentėjo dėl savo tapatybės ir žmonių paniekos. Mane sujaudino jų džiaugsmas“, – sakė susitikimą stebėjusi vienuolė.

„Tai buvo vaizdas, kuris palietė mano širdį – Bažnyčioje yra vietos visiems“, – teigė ji.

Tėvas Andrea šypsosi: „Jos jau seniai norėjo asmeniškai padėkoti popiežiui, nors netikėjo, kad kada nors galės jį susitikti. Pirmiausia jos džiaugėsi, kad galėjo jį pamatyti ir išgirsti audiencijos metu. Pranciškus mus visus po vieną pasveikino. Keletą akimirkų jie kalbėjosi ispaniškai. Viena iš jų, argentinietė, jam paruošė empanadas (argentinietiškus pyragėlius), o popiežius nusišypsojo ir pasakė, kad parsiveš juos namo ir suvalgys pietums. Sunku nusakyti, kokios jos buvo laimingos, o ir mane patį sujaudino jų džiaugsmas“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

  1. „Jos kentėjo dėl savo tapatybės …“ Pirma išsidarko, paskui kenčia… O darkymasis turbūt turėjo susilaukti žmonių pagarbos??
    Na ne, nebesuprantu aš šio pasaulio visiškai. Pats laikas būtų iš jo pasitraukti, tik kad ne nuo manęs tai pareina…

  2. šaunuolis popiežius. nepaisant nieko, Bažnyčia turi matyti visus..Kiekvienas, save matantis Bažnyčios nariu, turi matyti kiekvieną. ne tik popiežius

  3. Taip ir nesupratau, ar pagalbos prašė vyrai, ar moterys, nes transo būklėje maža kas gali atrodyti. Įdomu, ar popiežius remia visas badaujančias prostitutes, kai šioms pritrūksta klientų?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte