Popiežius vaikams: gerai išnaudokite vasaros atostogas

ŠaltinisCNA

Popiežius Pranciškus paragino vaikus vasaros atostogas praleisti gerai, pavyzdžiui, ilsintis, meldžiantis, tarnaujant ir padedant šeimai.

„Raginu jus gerai ir atsakingai išnaudoti turimą laiką: taip žmogus auga ir ruošiasi imtis sudėtingesnių užduočių“, – sakė popiežius birželio 28 d. vaizdo žinutėje.

„Žinau, kad kai kurie iš jūsų šį laiką išnaudoja ne tik poilsiui ir laisvalaikiui, bet ir savanoriškai siūlo pagalbą solidarumo iniciatyvose; kiti atsideda nedideliems darbams, kad ištiestų pagalbos ranką šeimai ar paremtų studijas; treti turi tylos ir maldos dienas, kad pabūtų su Dievu ir gautų šviesos savo kelyje“, – sakė jis.

Šis vaizdo įrašas buvo nusiųstas 130-čiai 12-18 metų amžiaus jaunuolių, dalyvaujančių savaitę trukusiame pasauliniame jaunimo turizmo aukščiausiojo lygio susitikime Sorente (Italija).

Birželio 27-liepos 3 d. paaugliai iš 60 šalių, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas, Ukrainą, Italiją, Sudaną, Jemeną, Armėniją ir Kazachstaną, dalyvauja užsiėmimuose apie įvairius turizmo pramonės aspektus.

„Patirtis, kurią galima patirti šiuo laikotarpiu, išliks jūsų atmintyje. Tikiuosi, kad būsite vilties ir atgimimo pasiuntiniai ateičiai, – užbaigė jis. – Siunčiu jums savo palaiminimą ir sveikinimą.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte