Popiežius skrydžio į Romą metu gyrė abortus palaikančią ekonomistę

ŠaltinisCNA

Sekmadienį per spaudos konferenciją skrydžio metu kalbėdamas apie moterų dovanas, popiežius Pranciškus paminėjo neseniai už abortus pasisakančios ekonomistės paskyrimą į Popiežiškąją gyvybės akademiją.

Popiežius paminėjo keletą pareigybių, kurias dabar užima moterys, taip pat ir už abortus pasisakančią ekonomistę Marianą Mazzucato (Marijaną Madzukato).

„Mačiau tai Vatikane; kiekvieną kartą, kai ten dirbti ateina moteris, reikalai pagerėja“, – sakė popiežius lapkričio 6 d. skrydžio į Romą iš Bahreino metu.

„O dabar į šeimos tarybą įtraukiau M. Mazzucato, kad suteiktų jai šiek tiek daugiau žmogiškumo. Ji yra puiki ekonomistė iš Jungtinių Valstijų, „, – sakė popiežius Pranciškus.

M. Mazzucato, žinoma dėl savo darbų propaguojant viešojo sektoriaus vaidmenį skatinant inovacijas, buvo tarp septynių mokslininkų, kuriuos popiežius spalio 15 d. paskyrė penkerių metų kadencijai į Popiežiškąją gyvybės akademiją.

Savo komentaruose popiežius Pranciškus sakė, kad moters paskyrimas Vatikano miesto valstybės vicegubernatore ir moterų įtraukimas į Ekonomikos tarybą buvo naudingas Vatikanui.

Perėjimas nuo vien tik vyrų prie penkių moterų Ekonomikos taryboje buvo „revoliucija, nes moterys moka rasti teisingą kelią, jos žino, kaip judėti į priekį“, – pridūrė jis.

M. Mazzucato paskyrimas į Gyvybės akademiją sulaukė kritikos dėl jos atviro pasisakymo už teisę į abortus, įskaitant už abortus pasisakančių pareiškimų, susijusių su Aukščiausiojo Teismo sprendimu grąžinti abortų teisę valstijoms, rašymą ir dalinimąsi tviteryje.

Popiežiškoji gyvybės akademija paskelbė pareiškimą, kuriame gynė M. Mazzucato paskyrimą, motyvuodama tuo, kad nariai parenkami tam, kad prisidėtų prie „vaisingo tarpdisciplininio, tarpkultūrinio ir tarpreliginio dialogo“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

11 KOMENTARAI

  1. Ieškodamas„ tarpdisciplininio, tarpkultūrinio ir tarpreliginio“ dialogo atsižvelgia ir į velnio pageidavimus.

  2. Jau kilo rimtų dvejonių, kai Popiežius atvirai pasisakė „UŽ“ skiepus, ragino leistis tą marmalą į savo kūnus, kai aiškiai ir garsiai buvo pasakyta, kad kuriant „vakcina“, buvo panaudoti abortuoto kūdikio audinių ląstelės…Jo susitarimas su Kinija, kuris tik dar labiau pablogino katalikų situaciją Kinijoje, dar ir žudikų flango atstovę priėmė į gyvybės akademiją. Net rašyti drauge žodžius „abortas“ ir „gyvybė“ man ranka nekyla, o čia…Naujausias „bajeris“-frazė – „didi rusų tauta“… Norėtųsi galvoti, kad Popiežiui prasidėję senatviniai proto pokyčiai arba, kad yra kankinamas ir spaudžiamas daryti tokius dalykus prieš savo sąžinę ir įsitikinimus…LABAI LABAI sunku suprasti, o juolab – pateisinti paskutinio meto Popiežiaus pasisakymus ir poelgius…Dieve, sergėk ir gelbėk savo mąžąją kaimenę, nes jos ganytojui kažkas labai negero nutiko…

  3. Jeigu popiežius priėmė šią moterį į gyvybės dikasteriją, vadinasi jos reikėjo. Bet dar džiaukimės, kad ne

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte