Popiežius patikėjo Nikaragvą Nekaltosios Mergelės Marijos užtarimui

Sekmadienį popiežius Pranciškus patikėjo Nikaragvą Nekaltosios Mergelės Marijos užtarimui po to, kai vyskupas Rolando Álvarezas (Rolandas Alvaresas) buvo nuteistas 26 metus kalėti Danielio Ortegos diktatūros.

„Naujienos iš Nikaragvos mane labai nuliūdino“, – sakė popiežius vasario 12 d.

Baigdamas savo kalbą „Viešpaties angelo“ maldos pabaigoje popiežius Pranciškus sakė, kad taip pat meldžiasi už 222 Nikaragvos politinius kalinius, deportuotus į Jungtines Valstijas, ir „už visus, kurie kenčia toje brangioje šalyje“.

„Taip pat prašome Viešpatį, kad Nekaltai Pradėtosios Mergelės Marijos užtarimu atvertų politinių lyderių ir visų piliečių širdis nuoširdžiai ieškoti taikos, kuri gimsta iš tiesos, teisingumo, laisvės ir meilės ir pasiekiama kantriai vykdant dialogą“, – sakė Pranciškus.

„Gerokai įskaudino žinios iš Nikaragvos“, – tęsė Pranciškus ir pridūrė, kad negali šia proga nepaminėti Matagalpos vyskupo Rolando Alvarezo – „trokštu jam daug gero“, sakė popiežius Pranciškus. Jis paminėjo, kad Nikaragvos ganytojas nuteistas 26 metų kalėjimo bausme ir prisiminė iš Nikaragvos į JAV deportuotus žmones.

„Meldžiuosi už juos ir už visus, kurie kenčia tame brangiame širdžiai krašte“, – pridūrė popiežius. Ji paprašė visų melstis, Švč. M. Marijos užtarimu prašyti Viešpatį, kad atvertų politikų ir visų piliečių širdis taikai – „taika užgimsta tiesoje, teisingume, laisvėje ir meilėje; taikai reikia kantraus dialogo pastangų“, – sakė popiežius. 

Po sekmadienio vidudienio maldos popiežius taip pat užtikrino savo maldą už žemės drebėjimo Turkijoje ir Sirijoje katastrofos bei karo prieš Ukrainą aukas.

Pranciškus visų pirma paminėjo žemės drebėjimo katastrofą Turkijoje ir Sirijoje.

Popiežius ragino užtikrinti artumą, maldą ir paramą, pasakojo apie matytus žemės drebėjimo vaizdus, kalbėjo apie nukentėjusių žmonių kančias.

„Melskimės už juos! Neužmirškime jų, galvokime, kaip jiems padėti“, – pažymėjo Pranciškus.

Popiežius prašė neužmiršti ir kenčiančios Ukrainos, meldė Viešpatį, kad atvertų taikos kelius ir atsakingiesiems suteiktų drąsos jais eiti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte