Popiežius Lotynų Amerikos katalikus paragino skiepytis

ŠaltinisVATICAN NEWS

Popiežius Pranciškus prisijungė prie Bažnyčios Lotynų Amerikoje kampanijos, kuria katalikai raginami skiepytis nuo COVID-19. Į žemyno tikinčiuosius kreipėsi keli didelį autoritetą turintys ganytojai. Kartu buvo perduotas ir Šventojo Tėvo raginimas skiepytis, nes vakcina – tai pagrindinis ir kartu paprasčiausias būdas šiais laikais padėti sau ir kitiems žmonėms.

„Broliškai prisijungiu prie šios vilties ir tikėjimo geresne ateitimi žinios“, – sakė Pranciškus. „Dievo ir daugelio žmonių dėka šiandien turime vakcinas, apsaugančias mus nuo COVID-19. Jos teikia vilties, kad pandemija bus įveikta. Reikia, kad vakcinos būtų visiems pasiekiamos ir kad visi bendradarbiautų.“

„Skiepydamiesi kompetentingų institucijų licencijuotomis vakcinomis liudijame meilę artimui. Meilę artimui liudijame ir padėdami kitiems tai padaryti. Tai meilė sau patiems, meilė savo šeimai ir draugams, meilė visiems žmonėms“, – sakė popiežius, primindamas, kad, kaip jis rašė savo enciklikose „Laudato si’“ ir „Fratelli tutti“, artimo meilė turi pasiekti ir socialinio bei politinio gyvenimo sferas. Mažais gestais visi turime prisidėti prie to, kad visuomenės gyvenimas būtų geresnis.

„Skiepijimasis yra paprastas, bet labai prasmingas būdas skatinti bendrąjį gėrį ir rūpintis vieni kitais, ypač pažeidžiamiausiais. Meldžiu Dievą, kad kiekvienas prisidėtų savo maža smiltele, savo mažu meilės gestu. Kad ir koks mažas jis būtų, meilė visada yra didelė. Prisidėkite mažais gestais prie geresnės ateities“, – sakė popiežius, ragindamas kuo greičiau pasiskiepyti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

16 KOMENTARAI

  • Jūsų pastabos taip pat daug kam nepatinka, Bet gal jau ir savo nuomonę turėti greit bus uždrausta? Tikėsim ne Dievu, bet „mokslu“, ne sveiku protu, bet tik vadais (pageidautina aklai). O knisa ir užknisa tik kiaulės. Tai gal čia užuomina iš runkelių, kiaulių, šunaujos ir kitų gyvulių ūkio gyvenimo? Taip „netyčia“ doram katalikui išsprūdo … 🙂

 1. Kas mums („katalikams“) tas popiežius…Mes patys geriau žinom…( Čia labai destruktyvus portalas ir Katalikų Bažnyčiai, ir Lietuvai.)

  • Nepatinkančių portalų visada galima neskaityti. Paprasta. Kaip ir su televizija – išjungi ir baigta. O daugelis katalikų jau nebeskaito „Bernardinų“, atsiradus „Laikmečiui“. Ir ką? Sveikintina įvairovė. Šlovė Dievui …

   • Aš skaitau ir Bernardinus, ir Kelionę, ir 8 dieną, ir Vatikano radijo žinias, ir LVK pranešimus, ir LRT, ir kitką. Neketinu užsiliūliuoti „bendraminčių“ burbule.

 2. Skaitykite atidžiau „Popiežius Pranciškus prisijungė prie Bažnyčios Lotynų Amerikoje kampanijos, kuria katalikai raginami skiepytis nuo COVID-19. Į žemyno tikinčiuosius kreipėsi keli didelį autoritetą turintys ganytojai. Kartu buvo perduotas ir Šventojo Tėvo raginimas skiepytis, nes vakcina – tai pagrindinis ir kartu paprasčiausias būdas šiais laikais padėti sau ir kitiems žmonėms.“ Žinoma, kad Lotynų Amerikoje yra vandens trūkumas ne tik apsiplovimui, bet ir maistui.
  Taigi, gal teisingai paragino tuos, kurie labiau pasitiki vakcina, nei Dievu. Tokiems ji, šiuo metu, gal ir padės, kaip Placebas, bet ateityje niekas negarantuoja kaip ji pasireikš, o gal net padarys priklausomu nuo pastovių „dozių“.
  Pamenu, kaip 2014 m. delfyje rašė apie nepiktnaudžiavimą gripo vakcinomis, nes jos sunaikina imuninę sistemą, kad kovotų prieš gripo kasmetines atmainas.

  • koks šventeiviškumas! Jau Lotynų Amerikoje žmonės tokie jau du rni, tokie jau nutolę nuo Dievo, kad vietoje tikėjimo jiems „užteks vakcinos“. O MES – tikrieji krikščionys – suprantame viską kitaip, nei popiežius. Mums vaistų nereikia, mums užtenka tikėjimo, Dievas privalo mus išgelbėti, nes mes tikime juo…
   Ei, ar tik negundote savo Dievo?
   „Antivakseriai“ šiurpina toliau. Atrodo, kad Redakcijai tai patinka.

 3. Paskaitykite, ką Vatikano radijui sakė mūsų kardinolas Audrys Juozas Bačkis apie tris aktualijas: 1. prieglobsčio prašytojus, 2. skiepus, 3. šeimą.
  Tekstas vadinasi „Ar mes tikrai tebesame krikščionys?“

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis