Popiežius argentiniečiams: visada reikia įsiklausyti į tautos balsą, Bažnyčioje ar valstybėje

ŠaltinisVATICAN NEWS

Argentinoje paskelbtas popiežiaus Pranciškaus video įrašas, kuriame jis padėkojo savo tėvynainiams už daugybę sveikinimų jo išrinkimo į Šv. Petro sostą aštuonerių metų sukakties proga. Šią pontifikato sukaktį Pranciškus minėjo kovo 13 dieną.

Kaip rašė Argentinos spauda, skurdžiuose Buenos Airių kvartaluose gerai žinomas kunigas Jose Maria di Paola, vadinamas tiesiog t. Pepe, sumanė surinkti, taip pat per socialinius tinklus, sveikinimus popiežiui Pranciškui. Daugiau nei šimtas tūkstančių žmonių atsiliepė į jo kvietimą. 

Tėvas Jose Maria di Paola / „Soundcloud“ nuotr.

Nuotolinėje padėkoje popiežius Pranciškus sveikino tautiečius ir, tarp kitų dalykų, dar kartą pabrėžė, jog visada reikia įsiklausyti į tautos balsą, Bažnyčioje ar valstybėje.

Nepamirškite, kad tariantis su tauta niekada nesuklystama kalbant apie visuomenės gyvenimo dalykus.

„Esame įpratę dažnai priimti sprendimus nepasitarę su tauta (…) – tiek parapijos gyvenime, kai klebonas nesikalba su žmonėmis, tiek administracinės apskrities gyvenime, kai jos valdytojas nesikalba su žmonėmis, tiek vyskupijoje, kai vyskupas nesikalba su žmonėmis, tiek valstybėje, kai valdžia nesikalba su žmonėmis, taip pat ir tada, kai priimami svarbūs įstatymai, susiję su morale: tauta yra didysis nedalyvaujantysis“, – sakė popiežius ir pridūrė, – „Nepamirškite, kad tariantis su tauta niekada nesuklystama kalbant apie visuomenės gyvenimo dalykus, nesuklystama tariantis su šventąja Dievo tauta Bažnyčioje (…), kuri perduoda tikėjimą kalbėdama įvairiais dialektais“. 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis