Po dukters dingimo dainininkė Romina Power rado ramybę melsdamasi rožinį

ŠaltinisALETEIA

Romina Pauer (angl. Romina Power, pilnas vardas – Romina Francesca Power; g. 1951 m. spalio 2 d. Los Andželas) – amerikiečių-italų dainininkė ir aktorė, geriausiai žinoma kaip dueto Al Bano ir Romina Power su savo buvusiu vyru Albano Carrisi (Albanu Kariziu) narė.

Italų savaitinio žurnalo „Maria con te“ („Marija su tavimi“) numeryje pateikiamas jautrus interviu su šia dainininke ir aktore (toliau Romina Power), kuriame daugiausia dėmesio skiriama jos dideliam atsidavimui Dievo Motinai.

R. Power atskleidė, kad jaučia vis didesnį pamaldumą Dievo Motinai, kuris bėgant metams vis stiprėja.

R. Power praėjusiais metais sukako 70 metų. Ji išgarsėjo 1970 m. liepos 26 d., kai būdama vos 18 metų ištekėjo už jauno ir perspektyvaus italų dainininko Albano Carrisi, Apulijos valstiečių sūnaus.

Santuoka su R. Power, kurios sprendimui iš pradžių nepritarė jo motina, išėjo į gera: jų santykiai buvo gilūs ir laimingi tiek kaip sutuoktinių poros, tiek kaip meninio dueto, o jų santuokoje gimė keturi vaikai: Ylenija, Jari, Kristel ir Romina.

Romina Pauer / Soc. tinklų nuotr.

Dukros Ylenijos dingimas

Nors kelis dešimtmečius pora žavėjo visus savo darniu gyvenimu ir darbu, 1999 m. jie išsiskyrė, o 2012 m. tai padarė oficialiai, iš dalies dėl patirtos traumos paslaptingai dingus pirmajai dukrai 1994 m. Naujajame Orleane, kai jai buvo 23 metai. Jos kūnas taip ir nebuvo rastas.

Tėvas buvo įsitikinęs, kad dukra nusiskandino Misisipės upėje, tuo tarpu motina toliau tiki, kad dukra vis dar yra kažkur gyva ir slepiasi.

Rožinis padėjo netekus dukros

Po dukters dingimo motina galėjo užmigti tik tada, kai meldėsi rožinį.

Dainininkė pasakojo, kaip jos šeima, pusiau meksikiečių kilmės iš motinos pusės, buvo atsidavusi Gvadalupės Dievo Motinai ir kaip arti Marijos ji jautėsi tą dramatišką savo gyvenimo akimirką:

„Aš kreipiausi į Dievo Motiną 1994 m., kai dingo mano dukra Ylenia. Buvau pasimetusi ir niekur negalėjau rasti aiškių atsakymų. Negalėjau net užmigti. Todėl nuvykau į vienuolyną Naujajame Orleane ir paklausiau, ar jie turi rožinį. Jie parodė į didelę krūvą spalvotų plastikinių rožančių. Išsirinkau vieną. Jį kalbėdamas pagaliau atradau ramybę, leidžiančią užmigti, ir tikrumą, kad galiausiai viskas bus gerai, kad gėris nugali blogį. Visą laiką“, – pasakojo ji interviu metu.

Rožinio dėka iš naujo atradusi vidinę ramybę, Romina galėjo grįžti į savo gyvenimo kelią, susitaikyti su vyru ir atnaujinti partnerystę su juo.

Romina Pauer / Soc. tinklų nuotr.

Dainininkės pamaldumas Gvadalupės Dievo Motinai

R. Power ir toliau yra labai prisirišusi prie Gvadalupės Dievo Motinos Marijos šventovės Meksikoje, tačiau kartu su seserimi Taryn ji sužinojo, kad La Krosse, Viskonsino valstijoje, kur gyveno, yra dar viena šventovė, skirta šiam Dievo Motinos apsireiškimui. Prieš trejus metus lankydama seserį Taryn (kuri 2020 m. mirė nuo leukemijos) ji nuvyko ten pasimelsti.

R. Power taip pat yra tapytoja, ne kartą nutapiusi Švenčiausiąją Motiną – visada su Kūdikėliu Jėzumi: „Buvo laikotarpis, kai tapiau tik Dievo Motiną, – sakė ji italų savaitraščiui, – skatinama to taikos ir ramybės jausmo, kurį ji man suteikia“. Žurnalistei dainininkė apibūdino, kaip ją vaizduoja:

„Noriu, kad ji spindėtų. Noriu parodyti jos susitaikymą su savo ir jos Sūnaus likimu. Jaučiu ją esant mūsų visų, ne tik Jėzaus, Motiną. O kas labiau už motiną myli savo vaikus ir juos išklauso?“

Šv. Jonas Paulius II pabučiavo Rominą į kaktą

Romina gerai nepažįsta popiežiaus Pranciškaus, tačiau, kaip atskleidė interviu, ją siejo ypatingas ryšys su šventuoju Jonu Pauliumi II:

„Prieš penkiolika metų iki asmeninio susitikimo kartu svajojau su juo pasivaikščioti ir pasikalbėti. Jis man tris kartus davė Komuniją. Kai priėjau prie jo ant Marakanos stadiono scenos ir pagal protokolą pasilenkiau pabučiuoti jo žiedo, jis vietoj to paėmė mano galvą rankomis ir pabučiavo mane į kaktą“.

Turime saugoti žemę, sako dainininkė

Paklausta apie ekologines problemas, kurios šiandien vis labiau gresia žmonijai, ir apie viltis, kurias ji sieja su žmonija, dainininkė atsakė: „Mano nuomone, jei norime, kad žmonija ir toliau išliktų, turime atsigręžti į save, atrasti turimus dvasingumo rezervus ir tapti Žemės saugotojais, o ne išnaudotojais.“

Tikisi, kad anūkai padės padaryti pasaulį geresnį

Paklausta, ko tikisi iš savo trijų anūkų, Romina italų leidiniui sakė: „To, ko linki kiekviena motina ir močiutė šiame pasaulyje: tegul jie gyvena ramiai, tegul atranda savo kelią ir prisideda prie pasaulio gerinimo, nors ir nežymiai.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte