„Pfizer” pripažino – COVID -19 vakcinos efektyvumas dėl viruso platinimo išbandytas niekada nebuvo

ŠaltinisMINUTE MIRROR

Aukšto rango „Pfizer” vadovė Janine Small (Džanin Smol) atskleidė, kad „Pfizer Covid-19″ mRNA vakcina niekada nebuvo išbandyta užkrėtimo koronavirusu prevencijos tikslais.

Pirmadienį per Europos Sąjungos parlamento posėdį, kai jos klausinėjo parlamentaras iš Nyderlandų Robas Roosas, „Pfizer” tarptautinės plėtros rinkų prezidentė Janine Small atskleidė šokiruojančią detalę Europos Parlamento COVID-19 patariamajai tarybai.

J. Small parlamente pasirodė daktaro Alberto Burlos (bendrovės „Pfizer” generalinio direktoriaus), kuris buvo pakviestas į komisiją, vardu.

Milijonai žmonių visame pasaulyje jautėsi priversti skiepyti dėl mito, kad „tai darai dėl kitų”.

Kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, Roosas klausė: „Ar prieš patekdama į rinką „Pfizer” vakcina nuo Covid-19 buvo išbandyta, kaip stabdanti viruso perdavimą? Jei ne, prašome tai aiškiai pasakyti. Jei taip, ar esate pasirengę pasidalyti duomenimis su šiuo komitetu? Noriu gauti aiškų atsakymą, taip arba ne, ir laukiu jo”.

Small atsakė, kad „Pfizer” nežinojo, ar vakcina užkirs kelią viruso platinimui, prieš išleisdama ją visuomenei.

„Ne”, – prisipažino ji ir gindamasi pareiškė, kad bendrovė turėjo judėti „mokslo greičiu“.

Small tęsė, kad daktaras Burla gerai žinojo apie pasaulinį poreikį, todėl „Pfizer” išleido 2 milijardus JAV dolerių tyrimams, kūrimui ir gamybai rizikuodamas, kad bendrovė galėtų padėti pasauliui pandemijos metu.

Roosas – kuris yra Europos Covid-19 pasų priešininkas – per „Twitter” atsakymą pavadino „skandalingu”.

Milijonai žmonių visame pasaulyje jautėsi priversti skiepytis dėl mito, kad „tai darai dėl kitų”, – sakė jis vaizdo įraše.

„Dabar paaiškėjo, kad tai buvo pigus melas. Tai turėtų būti atskleista”, – reikalavo Roosas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

26 KOMENTARAI

 1. Vakcinų gamintojų melas yra šokiruojantis. Visiškai nežinant ar vakcinos gali statbdyti ligos plitimą, buvo meluojama, kad tik vakcinos gali sustabdyti šį plitimą. Ir ne tik meluojama – dėl šio melo buvo terorizuojami skiepytis nesutinkatys žmonės ir apgauti tie, kurie susiskiepijo.
  Gebelsas sakė – kuo įžūlesnis melas, tuo lengviau juo patikima. Šis vakcinų gamintojų melas yra absoliučiai gebelsinis.
  Neužtenka pripažinti savo melą, dabar jie privalo visus savo melo sukeltus nuostolius atlyginti absoliučiai visiems.

 2. Tai kas dabar „kvaili”, „netikintys mokslu” ir t.t. Laukiam atsiprašymų, pirmiausia iš taip stūmusių vakcinavimą ir siekusių padaryti jį privalomu – Šimonytės, Dulkio ir jo viceministrės, Čaplinsko, visų duomenų mokslininikų ir skiepų „apologetų” ir t.t.

 3. Čiaplinsko lakstymas po tv studijas pavėluotas prieš tai su dulkiu ir jo komanda ptievartavo skiepytis taip neįleisti mokytis,ar į darba be GP yra prievarta !
  2 metus tylėjo bruko skiepus kiek žmonių netekome žmogiškumo pas juos neliko.

  • Tai kokią teisę jie turėjo meluoti, kad vakcinos stabdo ligos plitimą. Taip kalbėti jie neturėjo teisės tai visiškas melas. Jie gi žinojo, kad vakcinos neapsaugo nei nuo ligos, nei nuo jos plitimo, bet vistiek šantažavo ir prievartavo žmones skiepytis. Tai yra banditų ir sukčių gauja. Juos turi pasiekti teisingumas.

  • Deja, greitai skiepai niekada nesikuria. Tam reikia DAUG laiko, kad matyti galimus padarinius – tiek ilgalaikius, tiek trumpalaikius. Ir tam reikia ne kelių mėnesių, o kelių ar net keliolikos metų

   • Tai tą jie turėjo ir pasakyti – mes nežinome, trūksta duomenų, trūksta laiko. O ką jie darė? – Melavo. kad skiepai saugo.

 4. Stebina daugelio komentatorių neišmanymas.
  Kada virusas platinamas? KAI SUSERGI!
  Jeigu vaistas ar vakcina apsaugo nuo susirgimo ar ji mažina užsikrėtimus? TAIP
  Kaltikite savo neišmanymą!!!! TAI NUODEMĖ

  • Toli gražu ne taip. „Apsaugoti” nuo susirgimo ar sunkios ligos formos vakcina kartais gali, bet tai nereiškia, kad gavęs virusą jo neplatini. Būtent tai ir nebuvo tirta ir būtent tuo – kad pasiskiepiję apsaugos kitus ir atseit nenešios ir neskleis viruso, neleis jam plisti – ir buvo terorizuojami žmonės: verčiami skiepytis, ribotos nepasiskiepijusių, bet net ir persirgusiųjų galimybės dirbti, net į elementarias maisto parduotuves nueiti, jau nekalbant apie kitką. O tai ir yra problema – gauni virusą, pats nesusergi, bet tampi jo nešiotoju. Ir jei vakcina neapsaugo nuo viruso plitimo, tai KOKS tada visu GP ir kitų absurdų teisinis pagrindas? JOKIO. Tai prie ko čia neišmanymas ir nuodėmė?

  • Vakcina nieko nesaugojo.Aš susirgau,užsikrėtusi nuo skiepyto,kuris sirguliuodamas vaikščiojo,nes jam skiepytam testų juk darytis nereikėjo ,o mums sveikiems ,kas 10 d.

 5. I belange visus ,kiek sugriautų gyvenimu gal tikrai jaunos moterys nesusilaukė vaikučių kaz žino kokį suda sukedo o pinigai išleisti ponui Kakelaiciui už Li lozungai petys už laisvę kad juos visus sikančius sutrauktu