Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas palaimino „Didįjį šeimos gynimo maršą“: lydėsiu malda

Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas vakar socialiniame tinkle „Facebook“ savo kreipimusi į Lietuvos žmones išreiškė palaikymą dėl gegužės 15 d. vyksiančio „Didžiojo šeimos gynimo maršo“, kvietė į maldos tiltą už šeimą ir maršą palaimino. Dalinamės neredaguotu vyskupo įrašu.

Brangūs Lietuviai

Nenustoju Dievui dėkoti už mūsų Tautą! Kokią nuostabią dvasią mums davė Dievas! Be galo žaviuosi: mūsų Tauta visada stebino pasaulį narsiomis kovomis prieš kryžiuočius, prieš caro ir bolševizmo žvėriškumą. Mūsų Tauta visada gynė Laisvę.

Bet dabar išmušė skaudi valanda: verkia sena vyskupo širdis dėl baisios grėsmės Tautai.

Mano Tauta, kuo Tu nusikaltai, kad dabar savieji nori Tave sunaikinti? Valdantieji, kreipiuosi į Jus: jei sunaikinsite Šeimą, sunaikinsite ir Lietuvą.

Brangūs Lietuviai, visa širdimi jaučiu Jūsų mintis. Jūsų balsas gyvas mano dvasioje. Jūs skelbiate, Jūs šaukiate: „Dabar išmušė valanda ginti Šeimą, ginti Lietuvos ateitį, jos išlikimą. Tik visi kartu apginsime tai, kas mums brangu!“

Mielieji, Jūsų te nesulaiko gąsdinimai, kad Didįjį Šeimos gynimo maršą rengia svetimos priešiškos jėgos. Jūs įsitikinę, kad tai savieji išverstskūriai nori žūtbūt sugriauti Maršą. Ir Jūs su ašaromis šaukiate: „Mes nepasiduosime, niekas mūsų neišgąsdins, jokie trukdytojai nesulaikys, mes ginsime Šeimą – iš visų jėgų ginsime. Tikro lietuvio niekas negali sustabdyti“. Dabar reikia gintis nuo savųjų, kaip nuo baisiausio priešo. Todėl tuo Maršu ir pakilote kovoti už Šeimą, už tai, kas lietuviui visada buvo brangiausia.

aš melsiuosi Krekenavoje prie grįžusio restauruoto 612 metų senumo stebuklingo Mergelės Marijos paveikslo.

Sukilimus, kovas prieš okupantus lydėjo malda. Tad ir šį Maršą lydi malda: mes, Lietuvos vyskupai, kviečiame visus į maldos tiltą už Šeimą.

Gegužės 15-ąją, mėnesinių atlaidų dieną, aš melsiuosi Krekenavoje prie grįžusio restauruoto 612 metų senumo stebuklingo Mergelės Marijos paveikslo. Juk Marija visada laimino lietuvių kovas. Su ašaromis maldausiu Maršą laiminti Maironio giesmės žodžiais: „Marija, Marija <…>, išgelbėk nuo priešo baisaus <…>, užstok prieš Aukščiausią Tu žmogų menkiausią“.

Išgirskite, gerieji Lietuvos žmonės, išgirskite – Marija tikrai laimina. Ir aš, vyskupas Jonas Kauneckas, laiminu Maršą. Visus Jus laiminu.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

8 KOMENTARAI

  1. tikrai likę tų vyskupų. Man pačiai dėl savęs gėda – neįsiskaičius į siūlomas maldas šeimos gynimo tiltui, komentavau, Tačiau iš tikrųjų tos maldos kalba tą patį, koks ir gynimo maršo tikslas. Negali garsiai pasakyti vyskupai, nes yra šiltos vietos mylėtojų tarp jų, tačiau ne dauguma jų tokių

  2. Labai gerbiu ir myliu vysk. Kaunecka uz jo homilijas per Marijos radija, uz jo sudaryta maldyneli, uz jo ikvepiancius zodzius. Bet realiai, kaip suprantu, jis pats prie Marso fiziskai nesijungs? Aisku, zmogus garbaus amziaus ir jam paciam spresti ar gali dalyvauti ar ne, bet kodel jaunieji vyskupai sedi krumuose? Jiems noriu priminti: „Vaikeliai, nemylėkite žodžiu ar liežuviu, bet darbu ir tiesa“ (1 Jn 3, 18)

  3. Praleidau sibire visą savo gražiąją 9 metų jaunystę,grįžus tėviškė nenorėjo priimti sakė : niekas jūsų čia neprašė, Mačiau kaip buvo auklėjami tų laikų „stalino vaikai“,ir jie jau nuo komunizmo laikų pradžios buvo mokomi to pačio vadinamo „partnerystės“ įstatymo,niekas nekalbėjo apie šeimas,santuokas ,Tačiau po kurio laiko pamatė ir susiprato,kad labai mažėja gimstamumas ir Stalinas šį įstatymą pakeitė,jis nepasiteisino. O štai dabar mūsų valdžios nori grįžti prie šio stalistinių laikų įstatymo,t.y. nebus gimstamumo,kitaip nyks mūsų tauta,kodėl to nesupranta jaunimas ir kodėl jaunimui diegiamas toks vadinamas partnerystė įstatymas ,kurį reikėtų vadinti,“tautos naikinimo įstatymu.
    Tad mielieji nenaikinkime savo tautos ,neleiskime įtvirtinti tai ,kad gerbiantys tėvynę bėgtų iš jos,kaip anais laikais ūkininkai buvo kraunami mežmoniškais mokesčiais ir bėgdavo iš savo namų. Telkimės ir mylėkime savo gimtąją kalbą ir kraštą .

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis