Pakistane užpultas krikščionių kaimas: sumušti žmonės, sugriauti namai ir nesikišanti policija

ŠaltinisASIA NEWS

Pakistane šimtai musulmonų surengė ataką prieš Okara kaimą, esantį Pakistano Pandžabo provincijoje. Šiame kaime gyvena grupė krikščionybę išpažįstančių pakistaniečių.

Užpuolikai mušė krikščionių šeimas bei sugriovė jų namus. Tuo tarpu policija nesuėmė nei vieno užpuolime dalyvavusio asmens, nors nukentėję krikščionys oficialiai kreipėsi į policijos atstovus dėl šio užpuolimo.

Išpuolio priežastimi tapo ginčas tarp kelių jaunų krikščionių, kurie tvarkė įėjimą į savo bažnyčią ir musulmonų, vykusių pro šalį. Muhammadas Khalilas, kuris važiavo pro bažnyčią motociklu, apkaltino krikščionis neva išpurvinus jo drabužius ir pagrasino pasekmėmis.

Išpuolio priežastimi tapo ginčas tarp kelių jaunų krikščionių, kurie tvarkė įėjimą į savo bažnyčią ir musulmonų, vykusių pro šalį.

Po kurio laiko jis savo grasinimus pradėjo įgyvendinti – su draugais atvyko į bažnyčią aiškintis santykių. Atvykėliai buvo ginkluoti šaunamaisiais ginklais ir metaliniais strypais. Nors tąkart konfliktas neįsipieskė, kitą dieną Muhammadas Khalilas ir didžiulė minia musulmonų atvyko į kaimą ir užpuolė 80 krikščionių namus.

Keli vietos politikai pasmerkė šį išpuolį ir teigė, kad „šis požiūris gąsdina ir skaudina Pakistano mažumas“. Anksčiau žmogaus teisių aktyvistai paskelbė pavojingiausių krikščionims šalių sąrašą, kuriame buvo ir Pakistanas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis