Nėra teisinga „pervažiuoti volu“ per M. Majauską – G. Nausėda

ŠaltinisBNS

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad nėra sąžininga „pervažiuoti volu“ per parlamentarą Mykolą Majauską, atleidžiamą iš Seimo Biudžeto ir finansų komiteto vadovo pareigų ir šalinamą iš konservatorių partijos.

Pasak jo, konservatorių sprendimai M. Majausko atžvilgiu byloja apie demokratijos stygių šioje politinėje jėgoje.

„Mėginimas, ką čia labai slėpti – volu pervažiuoti per jį – nėra teisingas sprendimas. Tai byloja apie tam tikrą demokratijos stygių partijoje, nes jis gali nukentėti už savo pažiūras“, – antradienį žurnalistams Vilniuje sakė prezı̇dentas.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Priežiūros komitetas pirmadienį nusprendė pašalinti M. Majauską iš partijos dėl to, kad jis nepaisė prezidiumo nurodymo palaikyti tik su Vyriausybe suderintus siūlymus kitų metų biudžetui.

Praėjusią savaitę partijos prezidiumas kreipėsi į frakciją Seime, kad ši deleguotų naują Biudžeto ir finansų komiteto pirmininką.

G. Nausėda savo ruožtu teigė, jog savo kitokias pažiūras M. Majauskas „pakankamai gerai pagrindžia argumentais“

G. Nausėda savo ruožtu teigė, jog savo kitokias pažiūras M. Majauskas „pakankamai gerai pagrindžia argumentais“.

„Tie argumentai yra girdimi, juos girdžiu ir aš, ir vien tiktai dėl to, kad jis kažkam kažkur nepakluso, imtis visų griežčiausių bausmių jo atžvilgiu, manau, yra neteisinga ir tai galiausiai turės neigiamos įtakos pačiai partijai“, – teigė prezidentas.

G. Nausėda sakė pakankamai seniai pažįstantis M. Majauską ir negalintis jo apkaltinti šališkumu ar „tarnavimu kažkieno tai interesams“.

„Manau, kad tai buvo sąžiningai vykdantis savo pareigas parlamento narys, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas, kuris ir pats turėdavo argumentų, ir įsiklausydavo į argumentus“, – kalbėjo šalies vadovas.

M. Majauskas su Laisvės partijos nariais praėjusį antradienį balsavo už siūlymą, jog 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio tarifas maitinimo sektoriui būtų taikomas visus 2023 metus, o ne iki liepos, kaip siūlė Ministrų kabinetas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte